"Новий-старий керівник Руслан Олейник повернув порт "Октябрськ" до життя", - міністр інфраструктури відвідав підприємство

Володимир Омелян - у Миколаєві

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян написав на своїй сторінці у facebook про перші підсумки свого візиту до Миколаєва, що відбувся у середу, 17 серпня.

Зазначивши, що громадськість незадоволена низьким темпом виконання дорожно-ремонтних робіт, міністр повідомляє:

"Переговорив з колективом облавтодору і служби автомобільних доріг. Прикро вражений їх пасивністю і очікуваннями, що хтось за них повинен вирішувати і працювати. Так діла не буде! Не зміняться - ми краще звільнимо усіх і навчимо за рік студентів, аніж будемо перенавчати п'ять років тих, хто "звикли так завжди робити".

В повідомленні йдеться і про перевірку роботи вагових комплексів:

"Їх поки що мало, але їх робота дає результат. Домовилися, що й область підключиться до закупівлі і встановлення стаціонарних ГВК".

Міністр відвідав набережну Миколаєва, де спільно з керівником Адміністрації річкових портів запустили в рейс чергове відремонтоване пасажирське судно. Цього року таких відреставрованих теплоходів буде чотири.

Владимир Омелян в СМП "Октябрьск"

Крім того, відвідали порт "Октябрськ", розташований в Корабельному районі міста.

визит министра в СМП "Октябрьск"

"З приємністю помітив, що новий-старий керівник Руслан Олейник повернув його до життя. Сподіваюся, що його призначення директором порту, як переможця кадрового конкурсу, швидко погодить облдержадміністрація, і він повноцінно приступить до роботи", - зазначив міністр інфраструктури.

Найкращою визнана конкурсна пропозиція Руслана Олійника
— Мінінфраструктури визначилось з керівником порту «Октябрьск»

"Поза цим, головна наша цінність - люди. Сьогодні спілкувався з десятками. Сумних, подекуди злих на реальність, але всі вірять і готові йти разом до успіху...

Всі готові підтримати, допомогти, сприяти. І не лише заради доріг, портів чи іншої інфраструктури. Коли бачать, що політики тримають слово, роблять справу і люблять Україну...

Все в нас буде добре! Головне в це вірити і працювати по правді, без фальші" - впевнений Володимир Омелян.