kloomba

Сєнкевич представив нового директора КВП з організації харчування у навчальних закладах Миколаєва - ним став менеджер з Києва

Сьогодні, 14 липня, мер Миколаєва представив нового директора Комунально-виробничого підприємства з організації харчування у навчальних закладах Гліба Новоторова керівництву дитсадків і колективу КОПа.

Олександр Сєнкевич розповів, що через активну критику колишнього керівництва цього підприємства було прийнято рішення провести відкритий конкурс на посаду директора Комунально-виробничого підприємства з організації харчування у навчальних закладах.

Ильюк обратился к прокурору Николаевской области по поводу гнилых продуктов для детей

Прозорий конкурс був покликаний допомогти обрати справжнього фахівця, професіонала, який знає, як налагодити роботу підприємства.

IMG_7100

Мер поділився своїм баченням того, як повинен розвиватися КОП:

«Моє бачення розвитку КОПа таке. Він повинен бути комбінатом, який готує їжу, її зберігає і доставляє спеціальним транспортом у дитячі садки і школи. Далі, я вважаю, нам необхідно переходити до лікарень. А також - до армії. Якщо ми будемо годувати дітей, пацієнтів у лікарнях, армію, то КОП буде одним з найкращих і найприбутковіших підприємств у Миколаєві. Хоча для нас найважливіше - не прибуток, а якісна їжа для наших дітей».

IMG_7097

На думку Сєнкевича, директор КОПа, у першу чергу, має бути якісним управлінцем, який добре розбирається у тому, як правильно налагодити бізнес-процеси.

«Коли я вибирав керівника цього підприємства, мене цікавило, щоб він був не хорошим кухарем, а хорошим менеджером. Щоб у нього було стратегічне бачення і план дій. З усіма директорам комунальних підприємств я підписую контракт на рік з випробувальним терміном на 3 місяці. Оскільки вважаю, що за один рік можна зрозуміти, як людина працює. А за перші 3 місяці вона повинна показати свою стратегію, бачення роботи з колективом. Протягом цих трьох місяців я буду зустрічатися з колективами підприємств і спілкуватися з ними без керівництва, щоб дізнатися, як колективи оцінюють роботу керівника, його досягнення або ж поразки», - зазначив мер.

IMG_7115

Мер попросив присутніх стати помічниками нового директора КОПа, пропонувати шляхи вирішення проблемних питань.

IMG_7101

Гліб Новоторов розповів про себе. Освіту він здобув у Київському політехнічному інституті. Також навчався у Харківському фінансово-економічному інституті. Крім цього, Гліб Олександрович пройшов більше десятка різних бізнесових і психологічних тренінгів. А на даний момент навчається у Міжнародній бізнес-школі.

IMG_7122

Новий директор КОПа розповів про ті завдання, які він буде вирішувати у першу чергу: «Потрібно описати всі бізнес-процеси, які відбуваються в КОПі. На сьогодні я не знаю, у якому вони стані. Тому наше завдання - їх описати і привести до тієї моделі, яка має бути. Основна модель - це переведення роботи КОПу на процесну систему управління, сертифікація за міжнародними стандартами, безпека харчових ланцюжків».

Редакция сайта не несет ответственности за содержание комментариев под статьями.
Уважаемые читатели, будьте взаимовежливы!
avatar
  Подписаться  
Уведомление о
кеп
кеп

Много умностей, но мало деятельностей. Сертификация понятно нужна, но слишком это все далеко тут у нас до "долгоиграющих" стандартов. Менеджмент должен быть обновлен на 80%, чтобы он понимал что он него требуют, а не крысил продукты как это воспринималось за нормы всю его жизнь совковую. Если просто меняется глава - то значит просто для того, что бы был свой человек на нужной должности.

орлорг
орлорг

Посмотрим...ведь всегда хочется верить в лучшее...но как показывает практика...
Ладно, тьфу тьфу тьфу, не будем о плохом! Нужно верить в лучшее!

Даааа....
Даааа....

Старое руководство вернется через суд. Это уже проходили.

Популярное за неделю:

Погода
Погода у Миколаєві

вологість:

тиск:

вітер: