Общество

Посадових осіб «Миколаївзеленгоспу», що в Корабельному районі, притягнули до адміністративної відповідальності

Працівники Управління патрульної поліції у місті Миколаєві притягнули до адміністративної відповідальності посадових осіб ТОВ «Миколаївське зелене господарство» (розташоване у Корабельному районі) за невиконання раніше направлених приписів щодо порізки гілок дерев, які закривають видимість дорожніх знаків та світлофорів.

Комунальним підприємствам видані повторні приписи.

У зв’язку із розростанням гілок дерев видимість дорожніх знаків та світлофорів на вулицях є недостатньою та складає лише 20-30 метрів, при встановлених нормах не менше 100 метрів.

Такі умови стану утримання вулично-шляхової мережі на території обласного центру безперечно впливають на рівень аварійності.

Наразі патрульні здійснюють контроль за виконанням направлених вимог.

Патрульна поліція Миколаєва

Реклама на сайте
Показать новость полностью

Связанные статьи

Подписаться
Уведомление о
guest
2 Комментарий
Встроенные отзывы
Посмотреть все комментарии
Цуканов, делай хоть что-то

Школа №43, сад №133- сухостой старых тополей, который угрожает жизни детей!

степан

зато спилили зеленые деревья возле СШ33 по аллейке. Чтоб народ не останавливался в тени а бежал по палящему солнцу. Деревья на перекрестке с пр.Корабелов и пр.Богоявленским закрывают знак 24т и фуры едут по проспекту уничтожая дорогу а полиция не реагируя пьет кофе на пятаке рядом с наливайками самогона которые маскируются под продажу креветок. Вот так в стране и продолжается бардак.

Реклама на сайте
Back to top button