Культура

Вокальний ансамбль «Вітовчани» виступив на національному телебаченні у зйомках програми «Фольк-music»

19 травня народний вокальний ансамбль «Вітовчани» (керівник — Василь Стефанюк) Миколаївського міського палацу культури «Корабельний» взяв участь у зйомках програми для всіх поколінь «Фольк-music» на Першому національному каналі в м. Києві.

Виступити на національному телебаченні – прагнення кожного учасника ансамблю, який добре знаний миколаївцями. Пісні, які виконали учасники, окрім того, що прозвучали мелодійно і професійно, були ще й яскравими та емоційними.

Знімальна група та ведуча програми, народна артистка України Оксана Пекун, подякували  виконавцям і керівнику колективу за чудово виконані пісні, творчу співпрацю.

У свою чергу наші співаки на знак подяки зробили приємні подарунки організаторам програми: Шевчук Сашко та Челіпалова Єлизавета, підростаюче покоління ансамблю, вручили на білім рушникові запашний український коровай, виготовлений Миколаївським хлібозаводом №1, а учасники вокального ансамблю Тетяна Волкова, Марія Бондар, Людмила Чайка, Тамара Зановська – чудові вироби декоративно-ужиткового мистецтва, виготовлені власноруч.

Така творча поїздка стала для колективу ще одним поштовхом для подальшого розвитку та нових звершень, а ще залишила для усіх багато позитивних емоцій.

Поїздка ансамблю відбулася за сприяння управління з питань культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради (начальник — Лілія Заворотня), дирекції Миколаївського міського Палацу культури «Корабельний»  (директор  — Олексій Чебан), за фінансової підтримки адміністрації Корабельного району (голова — Олександр Цуканов), директора ТОВ «Гаджиєв» Гаджиєва  Фазиль Султангамид огли, директора ТОВ «Лакомка» Олени Бут  і керівника компанії будівельно-монтажного кооперативу «Факел» Василя Шевчука, а також  за матеріальної підтримки директора Миколаївського хлібозаводу №1 Альони Ракової.

Максим КОРОВАЙ, заступник директора
з культурно-масової діяльності ММПК «Корабельний»

Связанные статьи

12 комментариев

 1. Супер ! Не всякий коллектив приглашают на такую престижную программу . Витовчане прославляют наш район . Уважение.

 2. Є нагода пишатися цим чудовим колективом, який з великим натхненням виконує українські народні пісні. Учасники народного ансабля пісні «Вітовчани», це люди творчої наснаги. Особливо слухачів чарує спів солістів ансамбля Наталі Шевчук, Тетяни Волкової, Олександра Миронова. Треба сказати, що свої народні костюми учасники колективу виготовляли самі, та найбільшу участь і зусиль доклала учасниця ансамблю, майстриня золоті руки — Зановська Тамара Валерьївна, честь і шана їй за це. Успіх народного ансамбля пісні «Вітовчани» був би неможливий без талановитого, відданого своїй справі керівника, Стефанюк Василя Йосиповича. Вітаємо «Вітовчан» з творчим досягненням! Так тримати!

 3. Щоразу із задоволенням слухаю виступи цього чудового колективу . Участь у виступах на центральному телеканалі країни це безумовно успіх . Співочий колектив «Вітовчан» вже багато років радує мешканців Корабельного району ( і не тільки ) своєю творчістю. Хай Бог дає вам силу і наснагу на творчому шляху , хай вам щастить !

 4. Вітовці 625 років. Корабельний район найкращий і найдавніший район міста . «Вітовчанам» наша любов і шана , вітаємо .

 5. Поздравляю коллектив «Вітовчан» , спасибо за ваше творчество на благо Корабельного района .

 6. Ба! Навіть тут є незгодні з поздоровленням та привітанням чудового колективу «Вітовчан». Мабуть сама назва ансамблю коробить вуха сепарів та москалів, бо ж походить від назви селища Вітовка, заснованого на декілька століть раніше ніж м.Миколаїв, яке вони з дуру вважають російським. То ж нагадую таким расеянам, що на території України не було і нема нічого російського, все що знаходиться у нас є українським. Хочу від щирого серця поздоровити ансамбль «Вітовчани» та жителів нашого району з значним досягненням в культурному житті району.

   1. Хватит тебе бегать по темам и везде разжигать рассовую межнациональную вражду. Не трогай великое искусство в лице Витовчан , своими грязными лапами. И не позорь высокое имя НГЗ- переименуйся в ТРОЛЯ фейкового, отрабатывай деньги на других темах. К искусству ты имеешь такое же отношение , как кассир в театре — к театру.
    ЗА дружбу Кубанского Казачьего Хора и Хора ВИТОВЧАНЕ!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Back to top button