Культура

Вокальний ансамбль «Вітовчани» виступив на національному телебаченні у зйомках програми «Фольк-music»

19 травня народний вокальний ансамбль «Вітовчани» (керівник — Василь Стефанюк) Миколаївського міського палацу культури «Корабельний» взяв участь у зйомках програми для всіх поколінь «Фольк-music» на Першому національному каналі в м. Києві.

Виступити на національному телебаченні – прагнення кожного учасника ансамблю, який добре знаний миколаївцями. Пісні, які виконали учасники, окрім того, що прозвучали мелодійно і професійно, були ще й яскравими та емоційними.

Знімальна група та ведуча програми, народна артистка України Оксана Пекун, подякували  виконавцям і керівнику колективу за чудово виконані пісні, творчу співпрацю.

У свою чергу наші співаки на знак подяки зробили приємні подарунки організаторам програми: Шевчук Сашко та Челіпалова Єлизавета, підростаюче покоління ансамблю, вручили на білім рушникові запашний український коровай, виготовлений Миколаївським хлібозаводом №1, а учасники вокального ансамблю Тетяна Волкова, Марія Бондар, Людмила Чайка, Тамара Зановська – чудові вироби декоративно-ужиткового мистецтва, виготовлені власноруч.

Така творча поїздка стала для колективу ще одним поштовхом для подальшого розвитку та нових звершень, а ще залишила для усіх багато позитивних емоцій.

Поїздка ансамблю відбулася за сприяння управління з питань культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради (начальник — Лілія Заворотня), дирекції Миколаївського міського Палацу культури «Корабельний»  (директор  — Олексій Чебан), за фінансової підтримки адміністрації Корабельного району (голова — Олександр Цуканов), директора ТОВ «Гаджиєв» Гаджиєва  Фазиль Султангамид огли, директора ТОВ «Лакомка» Олени Бут  і керівника компанії будівельно-монтажного кооперативу «Факел» Василя Шевчука, а також  за матеріальної підтримки директора Миколаївського хлібозаводу №1 Альони Ракової.

Максим КОРОВАЙ, заступник директора
з культурно-масової діяльності ММПК «Корабельний»

Связанные статьи

Подписаться
Уведомление о
guest
12 Комментарий
Встроенные отзывы
Посмотреть все комментарии
Back to top button
12
0
Будем рады вашему мнению, прокомментируйте новость!x
()
x