Общество

Голова Незалежної медіа-профспілки України: окупаційна влада в Криму «зачищає» залишки вільної журналістики

«Українська влада має негайно відреагувати на сваволю проти журналістів у Криму», — заявив голова Незалежної медіа-профспілки України Юрій Луканов, — «Від імені організації,  яка об’єднує понад тисячу журналістів,  вимагаю у державних органів вжити всіх заходів, щоб не допустити їхнього арешту».

«Звинувачення наших кримських колег  — нині пенсіонера Миколи Семени, колишньої позаштатної фотокора  газети «День» Леньяри Абібулаєвої та ще однієї громадянки — Руслани Люманової  у сепаратизмі, які, за нашою інформацією, їм висувають, є абсурдними», — вважає пан Луканов.  Те, що їх привезли на допит у ФСБ  свідчить про те, що окупаційна влада в Криму продовжує лінію на «зачищення» півострова від залишків вільної журналістики. Вона намагається посіяти страх, щоб залякати тих, хто не боїться ще передавати правдиву інформацію з Криму.

На думку пана Луканова, відбувається  жорсткіше продовження тієї політичної лінії, яка вже здійснювалася в Криму раніше. Там відбувалися обшуки у журналістів, їх затримували, проти члена комітету профспілки Анни Андрієвської порушили кримінальну справу.

Пан Луканов повідомив, що НМПУ інформує про це всі свої партнерські міжнародні організації з проханням прореагувати на спроби нищення журналістики, — повідомила прес-служба медіа-профспілки.


Связанные статьи

Подписаться
Уведомление о
guest
11 Комментарий
Встроенные отзывы
Посмотреть все комментарии
Back to top button
11
0
Будем рады вашему мнению, прокомментируйте новость!x
()
x