Культура

Аншлаг: майстер гри на баяні Віталій Матвєєв дав концерт у відділенні соціально-побутової адаптації Корабельного району

Кожна людина прагне втілити всі свої заповітні мрії в реальність життя. І справжнє свято для людей відбувається тоді, коли хтось може подарувати приємні емоції і враження через творчість.

Справжнє свято музики відбулося 15 квітня у відділенні соціально-побутової адаптації Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Миколаївського департаменту праці та соціального захисту населення. Організували і провели цей захід небайдужі люди, закохані в музику, в творчість, в життя. Відбулося справжнє святкове дійство, бо Господь нагородив талантом і музичністю активного учасника наших зустрічей, слухача занять «Університету третього віку» факультету «Музичний», талановиту людину, нашого земляка, майстра гри на баяні – Віталія Матвєєва. Його зустрічали святкова прикрашена сцена, фотографії зі свят, повна актова зала шанувальників з весняними квітами.

Створила чудовий сценарій та вела творчу зустріч активна учасниця наших програм, чарівна, актриса за покликанням, талановита жінка — Лариса Іванченко. Втілити в життя творчій задум Віталія Матвєєва допомагала його дружина, яка була присутня на концерті, брат Павло Олещенко, що приймав участь у програмі і виконував пісні та частушки, працівники відділення соціально-побутової адаптації та всі небайдужі люди, які закохані у творчість Віталія Матвєєва. У програмі приймав участь Іван Каламурза, учасник багатьох заходів, талановитий гуморист та артист, Тетяна Сокол — фахівець із соціальної роботи відділення соціально-побутової адаптації.

В ході зустрічі було виконано 16 музичних творів, серед них: вальси «Під небом Парижу», «Світло і тіні», «Мюзет»; «Чардаш», «Кумпарсіта», «Лібертанго»та інші твори. Всі присутні отримали естетичну насолоду і приємні враження від музичного наповнення програми та цікавого пізнавального матеріалу, який перед початком кожного виступу музиканта надавала ведуча Лариса Іванченко.

Ця зустріч з прекрасним має дійсно оздоровчий та лікувальний ефект, бо професійно виконані музичні твори справжнім майстром вносять насиченість та гармонію в життя, роблять нашу буденність сповненою світла, добра, відновлюють та надають натхнення і сил до життя, до нових творчих звершень.

Всі присутні дарували виконавцю квіти, оплески, в залі був справжній аншлаг.

По закінченню програми заступник директора міського територіального центру Г.М. Громов від імені директора міського територіального центру Л.І.Самерханової вручив В.Матвєєву грамоту та квіти, фото всіх зустрічей, на які раніше запрошували музиканта, подякував за творчий внесок у життя відділення Корабельного району. Також виступила заступник ради ветеранів Корабельного району Г.М.Іванченко з вдячністю за отримане задоволення та побажаннями добра, миру, злагоди, дякували за творчу зустріч всі присутні в залі.

Бажаємо Віталію Афанасійовичу здоров’я, творчих успіхів, сімейного благополуччя, чекаємо на нові програми з його участю.

Запрошуємо до співпраці всіх талановитих громадян нашого району, наповнити своє творче життя новими приємними зустрічами та враженнями.

Заступник директора міського
територіального центру Г.М.Громов

Связанные статьи

2 комментариев

  1. Очень хорошо помню Виталия Афанасиевича ,когда он работал в Доме пионеров, я ходила туда на бальные танцы, чудесный человек, здоровья и долголетия Вам, Виталий Афанасиевич.

  2. Знаю Виталия Афанасьевича всю свою жизнь и очень гожусь тем , что его не покидает стремление творить и усовершенствоваться ! Так держать ! Спасибо за Ваше искусство и добро которое Вы дарите людям. Желаю Вам крепкого здоровья и нескончаемого творчества.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Back to top button