Общество

В Корабельному районі жертвою шахрайки-цілительниці стала молода дівчина

Найчастіше в полон шахраїв, так званих «цілителів», потрапляють люди похилого віку та молоді дівчата. Саме ця категорія населення найбільш уразлива й піддається впливу з боку аферистів. Обираючи жертву, вони починають «грати» на її страхах, відчаї та хвилюваннях за життя близьких та рідних людей.
Так, до Корабельного райвідділу міліції звернувся 40-річний місцевий мешканець з заявою про те, що його 18-річна донька стала жертвою шахрайських дій.
Дівчина розповіла правоохоронцям, що вранці 21 червня 2012 року на вулиці до неї підійшла невідома жінка і сказала, що на її рідних наслано прокляття і найближчим часом з ними станеться лихо. Щоб цього не трапилось, жінка запропонувала свою допомогу. Для зняття порчі дівчині необхідно було зібрати вдома всі цінності та, загорнувши у хустку, передати незнайомці. Налякана молодиця винесла з квартири всі золоті вироби і віддала провидиці.
Співробітники міліції проводять заходи щодо встановлення та затримання зловмисниці.
Правоохоронці звертаються до громадян з проханням не довіряти незнайомим особам, які говорять, що знають Ваших родичів, які нібито потрапили у біду або пропонують свою допомогу у знятті порчі чи прокляття. Не вагаючись телефонуйте своїм близьким, щоб перевірити достовірність цієї інформації. В разі, якщо Ви або Ваші близькі стали жертвою шахраїв, негайно звертайтесь до найближчого відділення міліції або за телефоном «102».

Читайте больше наших новостей в Telegram-канале @korabelov_info

Связанные статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Back to top button