Миколаївська фехтувальниця Аліна Полозюк завоювала золото на Кубку України

Повідомляє Національна федерація фехтування України

Цей материал також доступний

У п’ятницю, 27 січня 2023 року, було розіграно особисті нагороди Кубка України з фехтування на рапірах, який зібрав понад 80 учасників у спортивному комплексі Львівського державного університету імені Івана Боберського.

Про це повідомляє Національна федерація фехтування України.

Переможцями стали 20-річна Аліна Полозюк із Миколаєва (тренери – Лариса Павленко, Маргарита Сопінська) та львів’янин Клод Юнес (тренер – Сергій Гаравський).

33-річний львів’янин виграв усі шість боїв у своїй групі та отримав при посіві олімпійки другий номер після столичного рапіриста Андрія Погребняка, з яким з рештою і зійшовся у фінальній дуелі та переміг (15:9).

Третє місце розділили львів’янин Данило Гойда і Владислав Скалій з Миколаєва, які поступилися у своїх півфіналах відповідно Погребняку (7:15) і Юнесу (9:15).

Полозюк виграла п’ять із шести боїв на груповій стадії і під п’ятим номером стартувала в турі прямого вибування, де провела ще чотири переможні поєдинки, зокрема півфінальний проти Катерини Ченцової (15:13) і вирішальний за золото, долю якого визначив один укол проти Анни Тараненко (15:14).

Третю сходинку п’єдесталу з Ченцовою розділила Надія Моргун, яка у своєму півфіналі поступилася Тараненко (4:15). Відтак, усі призові місця окрім першого в жіночих змаганнях забрали представниці Києва.