Ліга Націй УЄФА: Україна з різницею у п'ять голів розгромила Вірменію

Група "В1". Турнірна таблиця

Цей материал також доступний

Збірна України розгромила Вірменію у матчі п’ятого туру Ліги Націй УЄФА. Виїзний поєдинок закінчився з рахунком 5:0 на користь “синьо-жовтих”.

Про це повідомляє « Суспільне Спорт ».

Рахунок поєдинку було відкрито на 22-й хвилині. Свій дебютний гол за головну команду країни провів захисник Олександр Тимчик, який скористався прострілом Олександра Зубкова.

Інші голи були відкладені до другої половини зустрічі. На 57-й хвилині тандем Тимчика із Зубковим подвоїв перевагу гостей. Тепер уже захисник, пройшовши правим флангом, прострілював у штрафний, а вінгер одним дотиком направляв м’яч у ворота.

Ще за 12 хвилин Україна організувала динамічну комбінацію, яку навісом закінчував Зубков. До м’яча, що опускався поблизу воріт господарів, першим встиг нападник Артем Довбик, який оформив розгром суперника – 3:0.

До чотирьох голів різницю доводив уже півзахисник Данило Ігнатенко. Той з-за меж штрафного майданчика точно поклав м’яч у нижній кут воріт.

Точку ж поставив п’ятий гол України. Його записав на свій рахунок Довбик, який оформив дубль, додавши до нього результативну передачу.