Як вибрати сережки на різні випадки життя

Сережки — родзинка будь-якого образу сучасної жінки. Стримані й лаконічні — на кожен день. Масивні й помітні — на весілля або День народження. Розповідаємо, як вибрати сережки на різні випадки життя.

Як правильно підібрати сережки на різні випадки життя

Сережки, срібні або золоті, вважаються ідеальним варіантом для вечірнього виходу. Тоді як для повсякденного носіння підійде якісна біжутерія і ювелірні вироби на основі бюджетних і екологічних матеріалів. Вибір залежить від кількох ключових критеріїв, а саме:

 • тип (овал) лиця;
 • колір очей;
 • подія;
 • стиль одягу.

Тип (овал) лиця

Головне завдання сережок — зробити обличчя пропорційним. Тож дотримуйтеся базових рекомендацій:

 1. Овал. Вважається найдовершенішим типом обличчя. Гармоніює з усіма видами сережок: пусети, конго, джекети. Якщо нижня частина лиця трохи витягнута, то віддайте перевагу каплеподібним моделям.
 2. Круг. Табу — маленькі круглі сережки-цвяшки й інші моделі з круглими декоративними елементами. Гарне рішення — довгі підвіски, які зміщують акцент на струнку шию.
 3. Квадрат. Підходять яскраві пусети й сережки-підвіски середньої довжини. Варто відмовитися від моделей з геометричними формами, котрі мають чіткий контур і підкреслюють гострі кути.
 4. Трикутник. Вирівняти обидві частини лиця допоможуть конго (сережки-кільця). Не варто вибирати яскраві пусети й моделі з перевернутим трикутником у дизайні.

Колір очей

Тут вибір залежить не стільки від кольору самого металу, як від каміння, інкрустованого до сережок. Кілька рекомендацій:

 1. Власниці темно-карих очей. Можуть сміливо носити сережки з камінням вишневого, зеленого й синього кольорів.
 2. Власниці блакитних очей. Підкресліть глибину й пронизливість погляду за допомогою холодних металів і каміння. Також гарний вигляд матиме жовте й сіре каміння.
 3. Власниці зелених очей. Точно підійдуть сережки на основі жовтого золота з хризолітом.
 4. Власниці сірих очей. Також гарним доповненням до образу стане прикраса, виконана із золота й смарагдів.

Подія й стиль одягу

Тепер мода дозволяє носити будь-які прикраси незалежно від події. Єдине, чим варто керуватися, — почуття власного комфорту. Тож для повсякденного носіння краще вибрати мінімалістичні сережки з одним або кількома камінцями. Вони не повинні плутатися у волоссі.

Для офісу підійдуть класичні пусети й конго маленького розміру. Також варто розглянути модель з традиційним англійським замком. Для вечірнього виходу — всеможливі масивні аксесуари, об’ємні конго, мерехтливі підвіски.

Ну і, не менш важливо, аби сережки були якісні. Тож зважайте на застібку, особливості конструкції й використані матеріали.

Читайте новини першими
Back to top button