Світлодіодні лампи, виготовлені для потреб клієнта

Сучасні світлодіодні лампочки відповідають очікуванням приватних та оптових покупців. Інтернет-магазин LEMANSO пропонує широкий вибір світлодіодних джерел світла. Тут ви знайдете спеціально підібрані світлодіодні джерела для основного, додаткового або декоративного освітлення. Світлодіодні лампи дозволять вам реалізувати економію енергії, що використовується.

Світлодіодні лампи – переваги

Найбільш важливі характеристики товару:

  • Світлодіодне освітлення є найбільш енергоощадним джерелом світла. Використання світлодіодного висвітлення може скоротити рахунки за висвітлення до 90%. Мінімальне енергоспоживання також позитивно впливає на навколишнє середовище.
  • 95% енергії витрачається світ і лише 5% виділяється як тепла. У приміщеннях, що охолоджуються, це дає подвійну економію, бо кондиціонер не повинен розсіювати тепло, що випромінюється лампочками.
  • Світлодіодні лампи забезпечують набагато більший термін служби – понад 50 000 годин. Для порівняння, лампи розжарювання служать у середньому 1000 годин, а галогенні – 2000 годин.
  • Вони досягають повної яскравості відразу після включення. Їм не потрібно нагріватися, як енергоощадним виробам.
  • Увімкнення та вимкнення ламп не впливає на їх термін служби. Світлодіодні лампи також стійкі до вібрацій, ударів та перепадів температур.
  • Ці вироби не нагріваються, як аналогічні засоби освітлення. В результаті вони безпечніші на дотик і для предметів, яких торкаються.
  • Світлодіодні лампи не випромінюють шкідливого ультрафіолетового чи інфрачервоного випромінювання. Предмети, освітлені ними, не вицвітають.

Товар безпечний для очей. Позитивно впливає самопочуття. Монохромне світло добре передає кольори.

Чому варто купувати у магазині LEMANSO

Наше освітлення ідеально підійде для будинків, магазинів та інших комерційних приміщень. Використання світлодіодів, яким необхідне низьке значення напруги живлення, дозволяє економити суттєві ресурси. Ми пропонуємо широкий вибір моделей з теплими та холодними світлими тонами, від класичних дизайнів, що нагадують традиційні лампочки, до сучасних моделей, що ідеально відповідають сучасним тенденціям скандинавського стилю.

Будучи прямим дистриб’ютором світлодіодних ламп, ми дбаємо про привабливість їхньої ціни при збереженні якісних технічних параметрів. Всі доступні моделі забезпечують відмінну світловіддачу, мають високий індекс передачі кольору, завдяки чому забезпечують природність кольору. Сучасні технології дозволяють нам пропонувати світло високої якості та ефективності.

Серед недорогих світлодіодних ламп представлений широкий вибір моделей з товстим і тонким цоколем, завдяки чому їх можна легко адаптувати до будь-якого типу підлогових і стельових світильників.

Читайте новини першими
Back to top button