Людина року 2023: Зеленський буде конкурувати з Маском

Ліцензовані букмекерські контори України зробили свої прогнози на результати вручення премії видання The Times у 2023 році.

Зеленський проти Маска: хто стане людиною року 2023?

Сучасний світ ігрової індустрії стрімко крокує вперед та прогресує. Саме тому наш рейтинг букмекерів України дає вам можливість обрати компанії, які приймають ставки не лише на спортивні матчі, але й на видатні світові події, до яких відноситься щорічна премія журналу Time «Людина року».

Перед врученням цьогорічної премії, аналітики букмекерських контор визначили двох головних фаворитів. Першу сходинку рейтингу займає Ілон Маск, а на другій знаходиться Володимир Зеленський. Вірогідність того, що премію отримає засновник компанії Space X, оцінюється коефіцієнтом 2,00. У той же час Президент України отримав трохи менше шансів на перемогу – 2,50.

Зазначимо, що трійку лідерів замикає американській підприємець Сем Олтман з коефіцієнтом 2,80. У опублікований список кандидатів також потрапили:

  • Джо Байден (7,00);
  • Сі Цзіньпін (11,00);
  • Ліонель Мессі (25,00);
  • Грета Тунберг (25,00).

Видання Time щорічно називає переможця премії «Людина року». Зазвичай це відбувається в останньому випуску журналу у грудні місяці. Перше вручення премії пройшло у 1927 році. Зазначимо, що кожного року переможця обирає виключно виконавчий редактор видання.

Як зробити ставку у ліцензованих букмекерів?

Гральний бізнес України проходить регулювання з 2020 року. Тому повнолітнім користувачам слід обирати ліцензовані букмекерські контори, які гарантують клієнтам дію правил безпечної та відповідальної гри, а також виконують усі фінансові зобов’язання. 

Щоб стати клієнтом сертифікованого букмекера, гравцеві необхідно вбирати одну з ліцензованих компанії, та виконати декілька простих умов:

  1. Зареєструвати особовий рахунок. 
  2. Пройти ідентифікацію особистих даних.
  3. Верифікувати платіжні данні для безпеки фінансових транзакцій.
  4. Поповнити баланс рахунку і отримати вітальний бонус. 

Зазначимо, що сучасні онлайн букмекери працюють через веб-сайти і мобільні застосунки, які можна використовувати на планшетах і смартфонах. 

Читайте новини першими
Back to top button