Корпоративна англійська: швидко та якісно

Англійська мова вже давно являється універсальним засобом спілкування у більшості країн світу. Плануючи поїздку за кордон у будь-яких цілях, вам звичайно ж буде важко швидко вивчити мову країни, в яку ви маєте потрапити, але знання англійської у будь-якому випадку дозволить вам зорієнтуватися на місцевості, висловити свої очікування та побажання. Ще варто зазначити, що ведення бізнесу сьогодні все частіше переходить у міжнародний формат, тому вивчення англійської мови, в тому числі, корпоративної, для багатьох сьогодні стає одним із пріоритетних завдань.

Чому актуальна корпоративная англійська

Особливим попитом зараз користується корпоративний англійський, адже володіння мовою дозволяє значно розширити масштаби діяльності компанії, підкорити міжнародні горизонти. Саме тому в більшості компаній при працевлаштуванні на роботу до співробітників ставиться вимога вільного володіння англійською мовою. Проте цілей завжди можна досягнути, пройшовши відповідні навчальні курсі, значно піднявши рівень своїх знань. Зараз корпоративна англійська мова доступна для вивчення в EnglishDom. Записатися на курс можна на сайті englishdom.com. Курси корпоративної англійської проводяться для керівників компаній та їх співробітників. Вони дозволяють у короткі терміни охопити всю необхідну інформацію, досягти вільного володіння бізнес-англійською.

Переваги навчання у EnglishDom

Перевагою навчання у EnglishDom є те, що курс підбирається індивідуально під специфіку діяльності, потреби компанії та її співробітників. Вивчаються спеціалізовані терміни вузького спрямування, які необхідні саме цій фірмі. Курси проводяться в режимі онлайн в будь-який зручний для клієнта час, два або три рази в тиждень. При цьому викладачами є носії мови або місцеві спеціалісти, які у форматі один на один допоможуть швидко вийти на якісно новий рівень спілкування англійською.

При навчанні використовуються сучасні підходи та методології. Наявне все необхідне матеріально-технічне забезпечення. Під час курсів застосовуються цифрові посібники та матеріали, проходить вивчення нових слів, аудіювання. Є можливість брати участь в розмовних клубах. Можна використовувати мобільний застосунок, щоб бути на зв’язку з викладачами у потрібний момент.

Записавшись на курси корпоративної англійської, ви зможете швидко повисити ваш рейтинг на міжнародній арені, вивести свою діяльність на новий рівень. Більше детальну інформацію можна отримати на сайті EnglishDom. При бажанні є можливість подати заявку на проходження курсу.

Читайте новини першими
Back to top button