Без рубрики

Активісти вимагають захисту держмайна, яке погрожує знищити нібито власник "Болгарстрою" від МГЗ

Пан Поліщук відкрито погрожує знищити державне майно («Болгарстрой»).

Так, 19 лютого 2015 року на сайті «Корабелів.Інфо» вийшла стаття, в якій зазначено пояснення пана Поліщука Ю.А., а саме:

«Если суд признает, что я купил стройматериалы, я соглашусь, потому что это суд, его нельзя нарушать – и тогда я повешаю обьявление, что продаются стойматериалы, и начну сам кувалдой разбивать, и все!»

«Так не доставайся же ты никому!» Владелец
«Болгарстроя» от НГЗ грозит, что сам разобьет
его кувалдой, если тот попробуют отнять

Не все так просто, шановні, і зараз ми отримали меседж про те, що дійсно на поверхню випливли порушення, та в даній ситуації певним особам не залишається нічого іншого, як розбити та розібрати на будівельні матеріали Соціально-побутовий комплекс, який фактично належить державі – знищити державне майно.

Звісно, розбити та розібрати — це є певний вихід з цієї складної ситуації, до якої потрапили, і не лише пан Поліщук, а й інші, і вони вважають, що це вирішить їхні проблеми. Однак, разом з тим, на усіх людей, які мають хоч мінімальне відношення до даного питання, покладеться відповідальність, і не тільки майнова, а й кримінальна.

По-перше, необхідно звернути увагу на те, що у пана Поліщука немає будь-якого права власності на незавершений будівництвом об’єкт нерухомого майна Соціально-побутовий комплекс. І наявність договору купівлі-продажу майна від 27.07.2007 року, на який посилається Поліщук Ю.А., не надає йому навіть самого мінімального права володіти чи користуватися Соціально-побутовим комплексом, тим паче знищувати його.

Усі мешканці Лиманівської громади добре освідомленні про те, що будівництво цього об’єкту велось у 1992 — 1995 роках Миколаївським глиноземним заводом.

В ті роки завод був державним підприємством, та відповідно держава за рахунок державного підприємства покращувала (відбудовувала) інфраструктуру громади.

Глиноземний завод збудував значну кількість соціальних об’єктів, які у відповідності до законодавства нашої країни після приватизації заводу були передані на баланс громад. І у відповідності до норм Закону України «Про приватизацію державного майна» усі соціальні об’єкти в обов’язковому порядку мають бути передані у власність держави.

Соціально-побутовий комплекс не лише у своїй назві містить ознаки соціального призначення будівель, а й це випливає з функціонального призначення: дитячий садочок, пошта, аптека, комплекс громадського харчування тощо. Усі ці будівлі мають соціальне призначення. Для приклада візьмемо дитячі садочки «Золотий півник», «Рябінушка», «Журавушка» — ці садочки передані заводом до громади м. Миколаєва. Тоді виникає питання: у чому різниця між садочками в м. Миколаєві та в с. Лимани? Різниці немає.

Незважаючи на це, деякі особи на чолі з місцевим керівництвом, в тому числі з головою сільської ради дуже наполегливо пояснюють усім, що це приватна власність, що пан Поліщук купив у МГЗ не об’єкт нерухомого майна, а саме будівельні матеріали. Зазвичай люди, яким постійно вказують на одне й те саме багато разів, в решті-решт починають вірити в це. Але ж неможливо поясненнями сільського голови та усіх, хто знаходиться «поруч» з паном Поліщуком, змінити законодавство України, неможливо переконати фахівців, які знають, у чому справа.

Листом Державного фонду майна України за № 10-21-17778 від 19.12.2014р. поставлено крапки над «і» та чітко зазначено, що на початок приватизації Миколаївського глиноземного заводу даний об’єкт обліковувався на балансі заводу як незавершене будівництво. І з цієї миті усі питання з приводу того, чи це майно — «будівельні матеріали», чи це незавершений будівництвом об’єкт нерухомого майна, — вже не існують.

держфондмайно 1 001 держфондмайно 2 001 - копия

Також ми маємо підтвердження, що за своєю назвою (як зазначено в листі Держфондмайна) соціально-побутовий комплекс – будівлі соціального призначення,
крім цього, збудовані за рахунок державних коштів.

Органи влади та правоохоронні органи у негайному порядку зобов’язані вчинити дії щодо захисту державного майна, оскільки відкрито отримали інформацію про можливу погрозу знищення об’єкту.

Представник МОГО «Закон і Справедливість»
Н.Д. Надіч

Читайте новини першими

Связанные статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Back to top button