Кому саме і де у Корабельному районі планувалося на сесії міськради відмовити у розміщенні торгових «будок»
На VIII сесію Миколаївської міськради, що відбулася 29 вересня, був винесений проект рішення «Про відмову в укладанні договору про встановлення особистого строкового сервітуту для розміщення тимчасових споруд (груп тимчасових споруд) для провадження підприємницької діяльності на території міста Миколаєва».
В проекті рішення зазначається, що розглянувши звернення суб’єктів господарювання, відповідно до глави 16 Земельного кодексу України, Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», рішення Миколаївської міської ради від 14.02.2013 № 25/19 «Про внесення змін та доповнень до рішення Миколаївської міської ради від 26.01.2012 № 14/16 «Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території м.Миколаєва», керуючись ст. ст. 25, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила відмовити в розміщенні тимчасових споруд (груп тимчасових споруд) для провадження підприємницької діяльності за 74-ма адресами.
Серед них у Корабельному районі:
— ФОП Марчишиній Тетяні Леонідівні планувалося відмовити в розміщенні тимчасових споруд за адресами:
— по вул. Металургів, 32 (площею 30 кв.м),
— по вул.Генерала Попеля, біля будинку № 170 (площею 30 кв.м),
— по пр. Богоявленському (Жовтневому), біля будинку № 313 (площею 30 кв.м)
— двох тимчасових споруд (площею по 20 кв.м кожна) по вул. Генерала Попеля, біля будинку № 235.
Ці пункти рішення були розглянуті на засіданні постійної комісії міської ради з питань містобудування, архітектури і будівництва, регулювання земельних відносин та екології (протокол від 22.02.2016 № 4), на якому рекомендовано погодити відмову та винести це питання на розгляд міської ради.
— ПП «Будтехресурс» планувалося відмовити в розміщенні тимчасової споруди площею 16,5 кв.м у складі зупиночного комплексу по вул. Знаменській, біля будинку №37.
Підстава: висновок управління містобудування та архітектури Миколаївської міської ради від 11.04.2016 № 17-4358.
Раніше цей пункт було розглянуто на засіданні постійної комісії міської ради з питань архітектури, будівництва та регулювання земельних відносин від 09.09.2013 №100, на якому рекомендовано погодити місце розташування та винести це питання на розгляд міської ради.
— ФОП Білоножку Олександру Вікторовичу планувалося відмовити в розміщенні тимчасової споруди площею 9,5 кв.м по вул. Знаменській, біля будинку №37.
Підстава: висновок управління містобудування та архітектури Миколаївської міської ради від 11.04.2016 № 17-4121/2.
Раніше цей пункт було розглянуто на засіданні постійної комісії міської ради з питань архітектури, будівництва та регулювання земельних відносин від 15.09.2014 №132, на якому рекомендовано погодити місце розташування та винести це питання на розгляд міської ради.
— ФОП Кавелашвілі Джиншері Борисовичу планувалося відмовити в розміщенні тимчасової споруди площею 30 кв.м по пр. Корабелів, біля будинку № 11.
Цей пункт було розглянуто на засіданні постійної комісії міської ради з питань містобудування, архітектури і будівництва, регулювання земельних відносин та екології, протокол від 24.05.2016 № 12, на якому рекомендовано погодити відмову та винести це питання на розгляд міської ради.
«Не пустить на самотек».
Дела земельные в районе Корабельном
Але, як вже повідомлялося, щодо цих питань на сьогоднішньому засіданні сесії міськради голосування не відбулося, оскільки після розгляду проекту рішення про відмову в установці вищезазначених та інших тимчасових споруд (МАФів) в Миколаєві, коли мер Олександр Сєнкевич поставив це питання на голосування, то частина депутатів з фракції «Опозиційного блоку» витягли свої картки з електронної системи голосування, після чого сесія стала неповноважною. В результаті мер закрив сьогоднішнє пленарне засідання, пообіцявши про дату наступного (на якому розглянуть і вищезазначений проект рішення) оголосити додатково.
ппц. я скоро начну уважать оппоблок. на**ера загаживать все проходики этими коробочками? за которыми потом делают туалеты?! пизнессмены мля. хоть одна падла бы отремонтировала дорожку между остановкой Артема и Авалем. Бетон повыворачивало, ночью темень - нет освещения. А ближе к зиме - будет темно уже в 3 часа дня. Ладно арендаторы не будут делать ничего, но собственники этих куриных коробочек не думают, что улучшив дорожку - увеличится поток людей? Нет правил - делай что хочу. Ну ладно сразу нет денег, но вообще, сколько так оно будет продолжаться? уже 20 лет точно прошло - и район напоминает панораму военных действий. В парке рынка стоят палатки, а ночью свет только возле них. За что они аренду тогда платят там? Чтоб алкашня из этих палаток пользовалась возможностью напасть в темноте и сдымить в любом направлении? Дикая глушь короче. Поселение застывших во времени.
А за шо уважать этих опозиционеров? Поняли что вопросы за которые они взяли капусту не пройдут, и сорвали сессию. Кто такая пани Марчишина, шо ей надо аж пять объектов? За какие заслуги она пять будок поставит? А Кавелашвили своими овощами и арбузами весь тротуар завалил, еще и будку ему давай. [censored] Пусть расскажет как он заранее договорился и спилил тополя в школе 33 под будущую будку. В горах пусть мандаринами торгует.
Значит простому народу нельщя, а миллионерам можно везде, даже под капитальное строение как например в центре посредине дороги под замком, где дикси барбекю было. Им можно все и везде, а как нам так архитектура не разрешает.
А у людей спросили кто в этих будках скупляется,надо они или нет? Они решили убрать! А покупателям нравится-там дешевле и все свежее. Ихние супермаркеты уже на каждом углу повыстраивали и им можно,с них денег можно больше срубить,а с этих будочек что взять,мелко плавают,не тот размах. Кому то они сильно мешают свой бизнес проталкивать!!!
Будки - атрибут трущебной архитектуры .
Эти будки не от хорошей жизни. Отсутствуют современные рабочие места. Малоэффективная торговля бросовым товаром заполонила Украину.