Чергова «пеліпасивська» ділянка лісу «Маяк» судом повернута державі. А Сєнкевич з депутатами - за «пеліпасивщину»
30.05.2018 року у апеляційному суді Миколаївської області відбулось судове засідання, пов’язане з поверненням миколаївській громаді незаконно привласненої рекреаційної зони «ліс «Маяк»» (соснове урочище «Жовтневе» на березі лиману в Корабельному районі). Громаді та прокуратурі вдалося відстояти повернення землі у державну власність.
Громадянка Глонза Т.Є. (дружина відомого у Миколаєві Аліка Пеліпаса, який проходить по справі «Мультіка») подала апеляційну скаргу на рішення Корабельного районного суду від 26.02.2018 року, яким було повернуто у державну власність ділянку лісового урочища з адресою: вул. Гагаріна, 1/1в. Суд першої інстанції визнав незаконним рішення Миколаївської міськради про відведення землі громадянці Сірохі І.В. у 2010 році та перепродаж її у тому ж році Глонзі Т.Є.
Слухала колегія суддів у складі: Локтіонова О.В, Колосовський С.Ю., Ямкова О.О.
Для здійснення громадського контролю на засідання прийшла небайдужа громадськість, ветерани россійсько-української війни. Апелянт на суд не прийшла, її інтереси представляв адвокат.
Підтвердилось, що Миколаївська міська рада відводила землі лісового фонду, які зовсім їй не належали в супереч вже чинного на той час, Розпорядження КМУ № 610 про категоричну заборону приватизації лісів. Продаж багато інших ділянок в цьому лісі, оформлювала нотаріус Світлана Ласурія, наразі депутат міськради від «ОпоБлоку» та дружина депутата Ігоря Копійки тієї ж партії, який був депутатом у час масової роздачі землі на «Маяку».
Апеляційний суд, всебічно розглянувши справу, підтвердив незаконність відведення ділянки приватній особі. підтвердив рішення суду першої інстанції про повернення землі у власності держави. Що було зустрінуто вигуками: «Слава Україні!».
Прикметно, що в зазначеному сосновому урочищі 10 ділянок вспіло побувати в руках у родини Пеліпас. Суд першої інстанції визнав незаконність передачі їх приватникам. Навіть є 2 Постанови Верховного Суду України по справам де фігурують Пеліпаси, що підтверджують рішення Корабельного суду.
Звертаємо увагу ще на одну кричущу річ. Незважаючи на Постанови ВСУ, які підтверджують, що урочище «Жовтневе» є лісовим фондом, ніяким чином не є власністю міста і не може бути в розпорядженні ММР, мер Сєнкевич та депутати приймають антинародне зонування міста Миколаєва (аж цілих три рази: у 2016, 2017 році та останній раз на сесії 17.05.2017 року). Кожного разу землі лісу «Маяк» вносяться в План-схему, як землі міста, під літерою «Ж-1» (зона садибної забудови). Що надає можливість знов роздати ці землі під приватні маєтки, або виправдати в судах попередню роздачу.
Попередні дописи по темі:
Ідеолог українського націоналізму Ярослав Стецько: «Наша революція – всенародна, йдемо з народом, який тісно поєднує справу соціяльного визволення із національною незалежністю».
Голова ГО «Комунальна самооборона»
Дерев’янко Ігор