«Свічка плакала в скорботі». У Корабельному районі відбулася година-реквієм до Дня пам'яті жертв Голодомору
Україна в 1932-1933 роках пережила страшну трагедію – Голодомор, який забрав мільйони людських життів.
Щохвилини з вересня 1932 року по липень 1933-го помирали щонайменше 17 осіб, щогодини — більше 1000, щодня — понад 24 тисячі.
За десять місяців Україна втратила майже чверть свого населення. В голодомор, за оцінками дослідників, померло від 7 до 10 мільйонів чоловік. Голодне лихоліття найбільше вразило дітей. Третина всіх померлих від голоду — діти.
До Дня пам’яті жертв Голодомору в Корабельному районі Миколаєва, у бібліотеці для дітей №8 (пр. Корабелів, 12), у відділі довідкових та інформаційних послуг, організовано виставку-репортаж: «Свічка плакала в скорботі», де представлені документальні книги та статті, спогади свідків тих жахливих подій, художньо-документальні книги відомих українських письменників.
Цікаво і зворушливо пройшла виховна година-реквієм: «Пам’ять серця». Прозвучала сумна розповідь провідного бібліотекаря Ігнатьєвої Альони Василівни про ті страшні часи… А документальні фільми переповнювали жахом серця присутніх…
Кульмінацією заходу стало запалення свічок пам’яті учнями 8-Б класу Миколаївської школи №33, — повідомили в бібліотеці для дітей № 8.
«Тож нехай ніколи не згасне скорботна свічка у людських серцях, підтримуючи вогонь нашої історії!», — бажають бібліотекарі.
Шарик-собака дикая, лучше бы ты сдох от голода.
Люди должны помнить , что вечный враг украинцев - кремлевский большевизм убивал голодом миллионы украинцев в 1933 году , также и сейчас кремлевский путинизм пытается уничтожить украинцев .
Именно .