Общество

Як тепер обирають Панночку-україночку ліцеїсти у Корабельному районі

Традиційне свято «Панночка-україночка» вже вкотре об’єднало учнів Миколаївського економічного ліцею №1 в одну дружню родину. Щоправда, цього разу організатори конкурсу вирішили дещо спростити його умови та зменшити кількість завдань до трьох:

1. Презентація кулінарних навичок. Миски з борошном, яйцями та молоком червоною стрічкою оповила загальна тема «Пироги».

2. Родовід. Кожна з учасниць мала змогу розповісти про свою сім’ю, охоплюючи найдавніші покоління.

3. Конкурс знавців рушника. Наскільки панночка розуміється на значенні кольору й візерунку, наявність самого рушника – єдині для всіх вимоги.

TKWgNobYrEM

Уміння дівчат оцінювали члени журі: Лариса Володимирівна Шалар – директор Миколаївського економічного ліцею №1, Зоя Дмитрівна Распітіна – заступник директора з навчально-виховної роботи, Наталя Володимирівна Дзьоба – заступник директора з навчальної роботи,
Ольга Сергіївна Мельничук – учитель світової літератури.

Незважаючи на відмінності в поглядах, захопленнях та віці, дівчата гідно представили себе та захистили честь свого класу.

На жаль, перший етап конкурсу не приніс звичайним ліцеїстам нічого смачного, окрім солодких розповідей про походження страви. Право дегустувати пироги мали тільки члени журі, адже саме їм виставляти чесно «наготовлені» дівчатами бали.

NPhfgv7gmLk

Особисто мені завжди було цікаво слухати історії бабусі про те, як і з ким вона росла, про дитинство та юність, про перше кохання та навчання, якого зовсім не хотілося. А дізнаватись щось нове про своїх друзів і знайомих, про однокласників, з якими, здавалося б, бачишся кожного дня і все одно не знаєш нічого вартого уваги, іноді буває ще цікавіше.

Єдина для всіх тема – родовід – не обмежила можливості панночок – кожна учасниця представила свою сім’ю так, як їй того хотілося. Олександра Щамбура та Анастасія Мельник використали комп’ютерну презентацію, Олена Андрющенко запросила всіх глядачів до уявного родинного музею, де на стінах – оживаючі портрети.

Gy2WX8HXfUY

Катерину Яновську ліцеїсти давно поважають за її талант співати так, що ноти ніби в серце проникають, а от почути пісню від Юлії Білецької було вкрай неочікувано…

Саманта Єпураш проявила себе під час виконання третього завдання. Справа в тому, що більшість дівчат обрали для конкурсу рушники, вишиті майстринями Західної України, а 10-класниця розповіла про полотно з південних регіонів, створене ще її бабусею. Вікторія Сощенко супроводила свій виступ поезією Дмитра Павличка «Два кольори», черговий раз нагадавши, що червоне – то любов, а чорне – то журба.

TGkpLRYA7mU

Але для журби не було ніяких підстав. Як завжди, у залі панувала тепла й затишна атмосфера родинного свята, яке промайнуло так само швидко, як і ця зима, так само незабутньо, як і мої роки, проведені в стінах рідного ліцею. Отже, за результатами трьох етапів конкурсу, кожна з дівчат стала переможницею у певній номінації:

Олександра Щамбура (8-А) – «Міс Конгеніальність»

Юлія Білецька (9-А) – «Найталановитіша панночка»

Анастасія Мельник (9-Б) – «Найкращий знавець рушника»

Саманта Єпураш (10-А) – «Найкращий кулінар»

Вікторія Сощенко (10-Б) – «Найтолерантніша панночка»

Катерина Яновська (11-Б) – «Берегиня роду»

А титулом «Панночка-україночка 2014» була нагороджена учениця 11-А класу
Олена Андрющенко.

До речі, це не перша перемога теперішніх випускниць у цьому конкурсі – Євгенія Дралюк, президент ліцею, виборола звання найкращої з кращих у 2013 році.

Від себе хочу додати єдине: дівчата, ви – підтримка та опора нації, не загубіть себе. А ви, хлопці, пам’ятайте, що їх свято – не лише 8-ого березня. Бережіть один одного!

Ольга Лисенко, учениця 11 класу
Миколаївського економічного ліцею №1

Читайте новини першими

Связанные статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Back to top button