Замовити питну воду в офіс, вода купить 19 л

Всі тільки й говорять про те, що вода з українських водопроводів має погану якість та не рекомендована для вживання в сирому вигляді. Ми згодні, що краще купить воду 19 л та бути спокійним у її користі. Та чи знали ви, що навіть у багатьох європейських країнах у людей існує схожа проблема?

Яку воду п’ють у світі?

Не зважаючи на те, що все населення Планети різне, проте життєва потреба у чистій воді залишається у всіх. І в цьому плані комусь пощастило більше, а комусь менше. Наприклад, країни Євросоюзу, такі, як Фінляндія чи Швеція навіть не задумуючись п’ють воду з-під крана, адже головним джерелом забезпечення води – є кришталево чисті гірські джерела, а також сучасні системи постачання води. А з іншої частини океану, індійці також використовують Ганг для особистих потреб, проте якість та стан води з річки просто жахливі.

Україна, як і жителі Туреччини, Хорватії чи Румунії змушені замовляти питну воду в офіс та додому, адже подача рідини з мереж централізованого постачання має не найкращий стан.

Що шкідливого у воді з-під крана?

Не зважаючи на те, що на водоочисних станціях ведеться суворий контроль та дотримуються всі норми фільтрації, воду з-під крана все одно не хочеться пити. Це пов’язано із застарілими технологіями очищення води, які недосконало видаляють шкідливі домішки, особливо солі важких металів. Тому, віддаючи до лабораторії свою воду часто у ній можна побачити надмірну кількість заліза, марганцю, цинку чи навіть ртуті. Кожен з цих елементів по-своєму впливає на організм, тому потрібно бути уважним, регулярно вживаючи таку воду.

Окремою категорією домішок, що містяться у воді – є мікроорганізми. Саме вода – є головним середовищем для розвитку хвороботворних бактерій. Не дивно, що більшість кишкових інфекцій спричинені саме через вживання поганої води. Тому, щоб уникнути ризику інтоксикації, ми рекомендуємо купити бутильовану воду, яку кур’єри «Н2О» доставлять безпосередньо до дверей.

Характеристики корисної води

Мало хто знає, але визначити стан води з бутля можна простими, на перший погляд, кроками. По-перше, вода має бути прозорою та без будь-яких запахів. По-друге, після вживання склянки рідини ви не повинні відчувати терпкість ротової порожнини. Це буде свідчити про нейтральний рівень рН, адже саме кислій воді (рН менш як 6,5) притаманні такі ознаки.

Також зверніть увагу утворення накипу в чайнику. Правильно очищена питна вода не залишає білих плям на поверхні, а також характеризується відсутністю осаду.

Правильна технологія очищення дозволили отримати продукт, який ідеально підходить не лише для пиття. «Н2О» не змінює смак напоїв і блюд, тому господині часто її використовують на кухні. Відтак «Н2О» – це користь в кожній склянці.

Читайте новини першими
Back to top button