Навіщо сайту доопрацювання і що це таке
Час не стоїть на місці, особливо якщо ми говоримо про інтернет-технології. Важливо бути мобільним та вміти швидко реагувати на зміни. Навіть якщо у вас є вже давно є сайт і він приносить прибуток, у певний момент вам доведеться замовити доопрацювання сайту. Це процес внесення змін, покращення або додавання нових функцій на веб-сайт. Коли ж можуть знадобитися такі роботи?
- Якщо дизайн вашого сайту застарів чи не відповідає сучасним вимогам. Важливо переробити для покращення зовнішнього вигляду та користувальницької навігації. Ви просто порівняєте сайти 2000-х років та сучасні. Різниця колосальна.
- Коли на ресурсі виникають технічні помилки, такі як “404 Not Found” або інші проблеми з функціональністю, їх слід усунути.
- Доробка може знадобитися для покращення швидкості завантаження сайту, оптимізації для мобільних пристроїв та підвищення загальної продуктивності.
- Якщо ви хочете розширити функціональність вашого сайту, додати нові розділи, форми зворотнього зв’язку, онлайн-магазин або ще щось, це також вимагає доопрацювання.
- Доробка може знадобитися для забезпечення безпеки сайту, встановлення SSL-сертифіката, оновлення систем безпеки тощо.
Із чого складається доопрацювання сайту?
Почнемо з покращення бізнес-логіки. Йдеться про оптимізацію процесів та функціональність сайту з метою покращення його ефективності та відповідності бізнес-цілям. Наприклад, покращити взаємодію з клієнтами.
Інший важливий етап – верстка. Фахівець може створювати нові макети та шаблони, а також адаптацію сайту під різні пристрої та роздільну здатність екранів.
Ми вже говорили про дизайн сайту. Оновлення зовнішнього вигляду – редизайн. Процес може включати зміну колірної схеми, шрифтів, розташування елементів та загального зовнішнього вигляду сайту. Також може знадобитися створення нового функціоналу. Йдеться про створення нових розділів, блоків та ін.
Ще один важливий момент доопрацювання – рефакторинг. Це процес перегляду та оптимізації вихідного коду для покращення його читальності, модульності та продуктивності. Це може включати видалення застарілих кодів і виправлення помилок.
Всі ці пункти можуть знадобитися різною мірою в залежності від конкретних потреб вашого сайту та бізнесу. Рішення про доробку сайту залежить від ваших цілей та очікувань.
Що ще потрібно знати про доопрацювання сайту?
Частота доробок сайту залежить від різних факторів: тип сайту, його цілі, обсяг контенту та бізнес-потреби.
Важливо проводити регулярне обслуговування сайту для оновлення контенту, перевірки помилок і поліпшення безпеки. У такому разі потрібні щомісячні чи щоквартальні перевірки.
Якщо запустили новий продукт, або ваша цільова аудиторія, також подумайте про доопрацювання.
Такі складні завдання, як рефакторинг коду, верстка, редизайн або додавання нової функціональності, повинні виконувати професіонали. Веб-студія BrainLab пропонує якісні послуги доопрацювання. Фахівці мають значний досвід у цьому питанні і для них немає складних ситуацій. Якщо вам справді потрібен крутий і сучасний сайт, тоді замовляйте доопрацювання у BrainLab