Види та відмінності глюкометрів

Деякий час тому людям, які страждали від перепаду цукру в крові, доводилося регулярно звертатися до фахівців задля його контролю. Сьогодні просто достатньо придбати такий прилад як – глюкометр для домашнього користування. Глюкометр став незамінним помічником у питаннях вимірювання рівня цукру в крові. Саме завдяки йому користувач здатний самостійно відстежувати зміни рівня цукру в крові після їжі або фізичних навантажень, а також вчасно попереджати падіння глюкози.

Вибрати глюкометр, не важко, необхідно звернутися в салон Ортомедіка, а тут вже фахівці підберуть необхідний варіант для кожного користувача, спираючись на рекомендації лікаря.

Види та відмінності глюкометрів

Перед тим, як купувати будь-який медичний прилад, варто ознайомитися з його видами та індивідуальними особливостями докладніше. В даному випадку необхідно розібратися, які види глюкометрів бувають, щоб вибрати той, який підійде саме вам. Нижче розглянемо всі види глюкометрів докладніше:

  • Фотометричний – відомий принципами своєї роботи, він побудований на проколюванні пальця пацієнта та взяття невеликої краплі крові. Далі краплю крові наносять на спеціальну тест-смужку, яка вкрита складом реагентів, після цього користувач може побачити результат на екрані вже за кілька секунд. Такий вид глюкометрів є найбільш популярним, але має похибку на 20%.
  • Електрохімічний – відрізняється своїм принципом роботи, це фіксація електричного струму, що виникає через хімічну реакцію при вимірі. Застосовуючи цей глюкометр, також потрібен прокол пальця і крапля крові. Електрохімічний глюкометр має більш сучасну технологію, тому його результат точніший у порівнянні з фотометричним, можлива похибка становить не більше 3%.
  • Лазерний – ультрасучасний прилад. Прокол пальця робить прилад самостійно, користувачеві для цього не потрібно прикладати жодних зусиль. У прилад вмонтований спеціальний проколювач, за допомогою якого прилад бере необхідну для вимірювання кількість крові. Після цього кров зупиняється за допомогою запікання крихітної зони проколу. Такий вид обладнання є досить дорогим, а частина його елементів має невеликий термін служби. Знаючи це, розуміємо, що обслуговування лазерного приладу недешеве.
  • Одноразовий – фактично не вважається повноцінним приладом, оскільки є звичайною тест-смужкою. Для процедури потрібен прокол пальця пацієнта та крапля крові. Визначити рівень глюкози у крові можна завдяки кольоровій шкалі. Має досить велику похибку, проте якщо інших глюкометрів під рукою немає, то також може стати в нагоді.
  • Безконтактний або сенсорний глюкометр – має трохи інший вид перевірки рівня цукру в крові. Так на шкіру направляють когерентне випромінювання, а приймач глюкометра при цьому зафіксує параметри вторинного випромінювання. Спеціальний блок аналізує отримані дані вимірювання та виводить їх на екран для ознайомлення. Такий прилад має високу вартість, це має враховувати користувач перед покупкою.
  • Романовський – здійснює перевірку без взяття проби крові та проколу пальця пацієнта. Прилад працює завдяки спектральному аналізу, сенсорний блок зчитує опромінення, що відображається від сканованої ділянки шкіри. Модуль далі вже обробляє результат і показує його пацієнту. Такі прилади є унікальними і їх досить рідко можна побачити серед загального асортименту глюкометрів.

Перед тим як придбати один із вище запропонованих глюкометрів, користувачеві варто докладно ознайомитися з характеристиками та ціною кожної з моделей, що сподобалися, а наші консультанти салону Ортомедіка завжди допоможуть вам у цьому питанні.

Незалежно від того, який глюметр вибрала для свого щоденного користування людина, вона повинна регулярно його використовувати, щоб контролювати стан свого здоров’я. Своєчасна перевірка та контроль рівня цукру в крові дозволять не допустити погіршення загального стану.

Відвідайте наш салон Ортомедіка та підберіть для себе та своїх близьких відмінний прилад для контролю рівня цукру в крові високої якості та за гарною ціною.

Читайте новини першими
Back to top button