Транспортна картка Київ Смарт Кард: як поповнити без особистого кабінету та реєстрації

Транспортна картка Київ Смарт Кард (Kyiv Smart Card) представляє собою універсальний електронний квиток. Він використовується для оплати поїздок громадським наземним транспортом. Завдяки цій картці власник може розрахуватися безконтактним способом.

Достатньо лише піднести її до розрахункового терміналу, який зазвичай знаходиться біля дверей в салоні або на вході в метро. Цей спосіб розрахунків є повністю безготівковим та дуже зручним. Потрібно лише своєчасно поповнювати свою Київ Смарт Кард.

Kyiv Smart Card (Е-квиток)

Е-квиток діє у межах Києва, замінюючи паперові квитки та жетони. Одноразовим аналогом Kyiv Smart Card є звичайний QR-квиток. Єдиний електронний квиток можна прив’язати також до Карти киянина. Київ Смарт Кард приймають для оплати наступних видів наземного транспорту у межах столиці:

 1. трамвай;
 2. тролейбус;
 3. метро;
 4. фунікулер;
 5. автобус;
 6. електричка.

Е-квиток можна придбати в Т-кіосках та метро. Потрібно звернутися у касу, щоб отримати пластикову картку з персональним номером. На деяких станціях передбачені термінали, де також можна купити Kyiv Smart Card. Щоб контролювати кількість поїздок, які залишилися на карті, потрібно зареєструватися у особистому кабінеті. Стан балансу можна буде відстежувати онлайн.

Як поповнити картку Київ Смарт Кард без особистого кабінету та реєстрації

Купити необхідну кількість поїздок можна в терміналах, які розташовані в метро або у особистому кабінеті. Але набагато зручніше зробити це за допомогою спеціального платіжного сервісу.

Не потрібно реєструватися на сайті, створювати особистий кабінет. Процедура поповнення виконується швидко. Потрібно лише скористатися пристроєм з виходом у інтернет. Наприклад, перейти за цією адресою – https://easypay.ua/ua/catalog/bustickets/cabinet-number-quality/kyivsmartcard

Гроші списуються з банківської картки чи електронного гаманця. Вся процедура поповнення займає лише пару хвилин. Щоб поповнити рахунок Єдиного електронного квитка, потрібно виконати декілька послідовних дій:

 1. Потрібно увійти на сайт платіжного сервісу та обрати потрібну категорію поповнення.
 2. На сторінці, що відкриється, буде поле, куди потрібно написати номер Kyiv Smart Card.
 3. У наступному полі зазначається кількість поїздок, які планує придбати користувач. Можна придбати від 1 до 50 поїздок. Чим більшу кількість поїздок придбають за раз, тим менша вартість однієї поїздки.
 4. Дані іще раз перевіряються. Якщо усе влаштовує, потрібно натиснути відповідну кнопку та перейти до наступного кроку.
 5. Далі обирається спосіб оплати. Списати кошти можна з банківської карти Visa або MasterCard, картки з Masterpass або електронного гаманця EasyPay.
 6. Обравши відповідний спосіб оплати, потрібно вказати реквізити платіжного засобу. Якщо це, наприклад, банківська картка, потрібно вказати її номер та дату закінчення, а також CVV код (знаходиться зі зворотної сторони, складається з 3 символів).
 7. Розраховується комісія, може бути наведена інформація про інші можливі послуги.
 8. Якщо усе влаштовує, потрібно натиснути «Оплатити».

Ця процедура може бути значно коротшою, якщо платник зареєструється у системі платіжного сервісу. У цьому випадку можна зберегти шаблон, що дозволить постійно поповнювати Київ Смарт Кард всього у пару кліків.

Також варто звернути увагу, що при сплаті без реєстрації особового кабінету деякі види розрахунку можуть бути недоступні.

Деякі користувачі сплачують поїздки по Е-квитку за допомогою картки з технологією 3DSecure. У цьому випадку банк надішле СМС на номер телефона, який прив’язаний до цієї картки. Потрібно буде ввести код, щоб продовжити поповнення.

Читайте новини першими
Back to top button