ТОП-6 оригінальних подарунків

Традиційно до свята прийнято дарувати квіти, солодощі, прикраси чи парфуми. Ми пропонуємо уникнути нудних стереотипів і бути славним оригінальним дарувальником подарунків. Нижче розповімо, що можна вибрати як цікавий презент.

Сертифікат для походу в салон краси

Здоровий спосіб життя та турбота про себе сьогодні популярні. Тому як жінці, так і чоловіку можна подати сертифікат в салон краси або барбершоп. Суму сертифіката підбирайте в залежності від власних можливостей та переваг одержувача подарунка. Бажано оформити сертифікат так, щоб у майбутньому відвідувач міг вибрати необхідні процедури.

Порада: підбирайте салон краси або барбершоп якомога ближче до місця проживання або роботи людини, якій даруватимете презент.

Елітний алкоголь

До цієї категорії можна включити коньяк багаторічної витримки, віскі з такими ж параметрами, сувенірну горілку. Вдалий варіант – піднесіть дороге ігристе вино або шампанське. На сайті маркету Маудау можна дізнатися, скільки коштує Moet Chandon та інші види преміального алкоголю.

Туристична подорож

Якщо хочете дати людині можливість якісно відпочити, подаруйте їй тур на кілька днів. Можна вибрати західні регіони України або поїздку до найближчого зарубіжжя (для жінок та чоловіків, яким доступний виїзд): на море до Болгарії чи Хорватії, подивитися пам’ятки Чехії, оцінити культурну спадщину Німеччини. У будь-якому випадку тур забезпечить масу вражень і дозволить відволіктися від військових буднів.

Стрибок з парашутом

Небо в Україні закрите для польотів Але можна поцікавитись подібними послугами, наприклад, у Румунії, Польщі, Чехії. Якщо фінансово можете собі це дозволити, нехай одержувач подарунка зазнає нових яскравих емоцій. Особливо, якщо це людина з невгамовною енергією, креативними бажаннями та прагненням пізнавати нове.

Порада: не варто робити подібний презент, якщо людина боїться висоти чи відкритого простору. Краще наперед ненав’язливо розпитати про це.

Інтер’єрні штучки

Такі подарунки особливо популярні, якщо одержувач – власник власного офісу, кабінету чи новенької квартири. Перед тим як вибирати, вивчіть переваги людини. Підійде настінне панно, картина, статуетка, сувенірний бар та подібні вироби.

Кухонні книги «Кухні світу»

Цей варіант підійде близькій людині, яка прокачує свої кулінарні здібності. У подібних книгах представлені цікаві рецепти, деякі з них – з додаванням алкоголю, який можна вибрати у маркеті MAUDAU. Подарована книга стане приводом для нових зустрічей: адже доведеться дегустувати новинки кулінарного мистецтва.

Вибирати презент бажано з гарним настроєм, а подавати його – в оригінальній стильній упаковці.

Читайте новини першими
Back to top button