Спортзал вдома - що краще купити для ефективних тренувань в домашніх умовах

Можливість тренуватися в спортзалі є далеко не в кожного. В когось немає часу, а в когось можливості відвідувати тренажерку. Тому обладнання домашнього спортзалу в таких випадках залишається єдиним способом тренуватися. Але для створення повноцінних умов для тренувань, потрібно багато місця і грошей. І в більшості випадків доводиться вибирати, які тренажери та снаряди варто купити та встановити у своєму домі, щоб вкластися в потрібну суму і комфортно розташувати їх в приміщенні. Водночас все це повинно забезпечити високу ефективність та результативність тренувань.

Кардіотренажер

Найпопулярнішими є такі комплекси як бігова доріжка, велотренажер, орбітрек. Підбирати варіант варто під себе в залежності від уподобань та фізичних особливостей. Наприклад, якщо ви хочете займатися повноцінним бігом, підійде бігова доріжка для дому, оскільки лише вона створить умови для цього. Якщо у вас надмірна вага або є проблеми з колінними суглобами, краще придбати велотренажер або орбітрек. Будь-який кардіотренажер покращить загальний стан м’язової системи та організму вцілому. Зміцнить серцево-судинну і дихальну системи.

У вас буде можливість регулювати навантаження та швидкість, тому комплекс при правильному використанні допоможе також наростити м’язи. Дехто в це не вірить, але всі сумніви дуже легко розвіяти. Наприклад, якщо ви порівняєте мускулатуру бігунів на короткі та довгі дистанції, то побачите, що різниця між ними просто колосальна. Спринтери мають розвинені м’язи всього тіла та виглядають набагато атлетичніше. А от бігуни-марафонці худі та візуально можуть нічим не відрізнятися від звичайних нетренованих людей.

Настінний турнік

Наразі це основний і найкращий снаряд для тренувань з власною вагою. Навіть на класичному турніку можна виконувати не менше десятка вправ, направлених на розвиток різних м’язових груп. А якщо купити снаряд 4 в 1, то ефективність зросте в рази. В продажі зараз є турніки, на яких можна підтягуватися зі звичайним, широким та паралельним хватом. Також вони обладнані брусами та упорами для пресу. Тому на такому снаряді ви зможете повноцінно прокачати всю верхню частину тіла.

Ті атлети, яким недостатньо власної маси, зможуть використовувати додаткові обтяжувачі. Це можуть бути гантелі, млинці від гантелей або ж просто рюкзак, заповнений книгами.

Гантелі

Це один з найпростіших інструментів для тренувань з усіх існуючих і водночас один з найефективніших. З гантелями ви зможете прокачувати руки, спину, плечі, груди. Також їх можна використовувати в якості додаткового обтяження під час присідань або в якості упорів для відтискань від підлоги.

Рекомендуємо купувати набірні гантелі, вагу яких можна регулювати. Також буде добре якщо ви матимете з’єднувач для грифа. Це спеціальна гайка, яка з’єднає дві гантелі в одну повноцінну штангу.

Читайте новини першими
Back to top button