Сияющая корона - прекрасный выбор для тех, кто любит старую добрую классику

Shining Crown від EGT Interactive є дуже популярним класичним автоматом, який знають багато шанувальників жанру. Тут захоплюючий ігровий процес, знайома всім тема фруктів і, звичайно ж, високі виплати. Трохи забігаючи наперед, “Сяюча корона” пропонує користувачам прогресивний джекпот.

Існуючи з липня 2014 року, ця консоль встигла увійти до лобі багатьох популярних інтернет-закладів. Легальні ігрові зали змагаються, щоб отримати цей автомат, оскільки він справді простий і прибутковий. А випробувати його в демо режимі дозволить клуб Vip Casino, що пропонує вигідні умови співпраці та широкий асортимент ігор. Включати гру у безкоштовному режимі можна без реєстрації та оплати.

Але це ще не всі переваги легендарної машини. На окрему увагу заслуговують середні показники волатильності та віддачі, яка дорівнює 96.37%. А максимальний виграш просто космічний – х5000 до початкової ставки.

 

Щодо оплати та комбінацій

Shining Crown передбачає стандартні правила збирання послідовностей. Головне зібрати від 3 до 5 знаків по порядку зліва направо. Що стосується виплат з комбо, дивимося аналітику нижче:

  • Апельсини, Сливи, Лимони та Вишні можуть принести х1, х3 та х15;
  • Дзвіночки – до х20 за п’ять однакових значень;
  • Кавун та Виноград – х4, х12 та х70 за 3,4 та 5 іконок відповідно;
  • Щасливі сімки дадуть до х500 за п’ять символів;
  • А Долари принесуть х5, х20 та х100.

Корона є символом заміни звичайних символів, а розкидом є Зірка, яка платить х20 за три іконки. Графіка тут приголомшлива та атмосфера доповнюється якісним саундтреком. При цьому правила та зовнішній вигляд абсолютно звичні для будь-якого азартного гравця.

Особливих бонусних опцій слот не передбачає, однак із такими виплатами за комбінаціями вони й не потрібні. Принагідно дикі символи роблять свою справу, залишаючи більшу ймовірність на участь у ризик – турі з картами. Саме там можна заробити значний джекпот.

Гра має стандартну розкладку на 10 ліній та 5 барабанів. При цьому покласти на ставки можна 10 – 200 монет на спин. Для отримання виплат достатньо зібрати послідовність із 3, 4 або 5 символів.

 

Трохи про бонуси

Класичних бонусних спинів тут немає, як і унікального туру. Але спеціальні позначення відіграють особливу роль у захоплюючому всесвіті Shining Crown від EGT Interactive. Наприклад, дика “Сяюча корона” може здатися лише на 2, 3 або 4 барабанах. Хоча вона і не вартує грошей, зате допомагає скласти гідні комбо.

Значки “Долара” та “Зірки” – справжні цвяхи програми. За максимальної ставки, долари можуть принести від 1000 до 20000 монет. Зірки випадають усім барабанах, крім 2 і 4 і приносять близько 4000 монет за найвищої ставці.

Унікальною особливістю консолі є наявність прогресивного джекпоту, який можна отримати в супер-грі. Тут потрібно зробити вибір між 12 гральними картами. Загалом є чотири спроби, після чого гравець забирає фінальну виплату.

Читайте новини першими
Back to top button