Що потрібно знати перед походом на лазерну епіляцію

Кожна жінка шукає свій спосіб порятунку від небажаної волосистості. Постійна депіляція воском, гоління та вищипування пінцетом можуть стати стомлюючим, особливо для тих, у кого волосся росте багато та швидко. Лазерна епіляція має набагато більше переваг. Вона безболісна, ефективна, проходить швидко, а ефект зберігається довгі роки. Але не варто поспішати записуватись на процедуру без ретельного зважування всіх нюансів. Перед походом на лазерну епіляцію потрібно знати багато моментів, про які ми розповімо тут.

Лазер повинен підходити

Раніше такий метод підходив людям виключно зі світлою шкірою та темним волоссям. Це пов’язано з тим, що використовувана хвиля вловлює контраст кольору видалення волосяних фолікулів. Завдяки вдосконаленню технологій сьогодні в сучасних клініках використовуються передові системи, як, наприклад, гібридні 3D апарати в мережі центрів епіляції Epilaser.com.ua. Таким пристроям легше націлюватися не тільки на темне, а й на світле волосся, хоч і потрібно більше процедур. Майте на увазі, що для отримання ідеальної шкіряної гладкості необхідно від 6 до 12 походів до лазеротерапевта.

Виключити протипоказання

Перед процедурою лазерної епіляції потрібно знати обмеження та переконатися у їх відсутності:

 • серцеві захворювання, гіпертонія;
 • схильність до келоїдних рубців;
 • онкологія;
 • наявність папілом, металевих імплантів;
 • свіжі шрами та післяопераційне рубцювання;
 • прийом фторхінолонів та антибіотиків тетрациклінового ряду;
 • гемофілія, коагулопатія, мікросфероцитоз, анізоцитоз;
 • хронічні патології;
 • порушення імунної системи;
 • нещодавня засмага;
 • період вагітності та лактації;
 • цукровий неконтрольований діабет;
 • гострі інфекційні та вірусні запалення;
 • шкірні запалення, акне, папіломи, дерматит;
 • вірус простого герпесу в активній фазі;
 • фотодерматоз, порфірія.

Присутність тату в області проведення епіляції не є протипоказанням, але треба врахувати, що фахівець їх повинен обійти лазерним приладом на відстані 2 см, для запобігання опіків та пошкодження малюнка татуювання.

Вибрати салон із хорошою репутацією

Будь-яке використання апаратури, що ґрунтується на лазерному випромінюванні, – це серйозна маніпуляція, навіть якщо вона проводиться з косметичною метою. Це не просто спа-процедура естетичної спрямованості, і тягне за собою проходження курсового лікування. Перш ніж записуватись на епіляцію, обов’язково перевірте наявність освіти, диплома та кваліфікацію майстра. Також почитайте відгуки клієнтів про їхній сервіс. Можете звернути увагу на спеціалізовану мережу ЕпіЛазер в Україні. Вони на ринку з 2017 року і знають все про цю послугу. У них косметологи з вищою медичною освітою, найсучасніше обладнання, індивідуальний підхід та приємна атмосфера. А відмінні знижки та бонуси на епіляцію порадують нових та постійних клієнтів. Більш детальну інформацію надано на офіційному сайті epilaser.com.ua.

Не вищипувати волосся

Перед епіляцією лазером потрібно знати, що за 2-3 тижні заборонено висмикувати волосяні стержні. Інакше апарату буде складніше їх побачити і як наслідок призведе до погіршення результативності послуги. Сюди відноситься депіляція пінцетом, воском, цукровою сумішшю, електричним епілятором. Безпосередньо перед візитом до салону (за 24 години) та під час курсу, дозволяється використовувати бритвений станок, триммер, ножиці або депіляційний крем.

Не засмагати

Оскільки відтінок шкірного покриву дуже впливає на ефективність лазерної епіляції, постарайтеся не засмагати 5-14 днів (залежить від рівня обладнання) до та після сеансу. Чим контрастніші кольори, тим ефективніше працює лазер. Уникнення сонця також зводить до мінімуму ризики отримання опіків, пігментації. Як і використання спиртовмісної косметики та вживання алкоголю за 20 годин.

Не чекати миттєвих результатів

Це тривалий процес. Не варто очікувати миттєвого ефекту після однієї лазерної епіляції, як при голінні або шугарінгу. Волоски поступово випадатимуть протягом 10-20 днів після кожного походу до салону. Кількість сеансів суворо індивідуальна, а результативність залежатиме від типу шкіри та волосистості, гормонального фону, зони проведення та інших особливостей організму. Якщо хочете дізнатися, як часто потрібно ходити на лазерну епіляцію, то заплануйте перерви від 4 до 8 тижнів. Занадто частий вплив апаратних променів нашкодить не волоскам, а епідермісу.

Лазер – відмінний варіант для усунення небажаної рослинності. А висока вартість легко компенсується перевагами. Але ставитися легковажно до нього – небезпечно. Запам’ятайте все, що важливо знати про лазерну епіляцію перед тим, як йти на нею. І тоді отримаєте бажаний результат без шкоди для здоров’я. Це ж головне!

Читайте новини першими
Back to top button