Прогнозування Google Bard для Tether і Tradecurve

Штучний інтелект (ШІ) стає наріжним каменем сучасних технологічних досягнень, особливо в галузі обробки природної мови. Відбувся значний зсув у тому, як інвестори аналізують майбутню вартість криптовалют. Google Bard став яскравим прикладом чат-бота зі штучним інтелектом, який надає надійні результати, здатні допомогти інвесторам у їхньому аналізі. Команда криптообмінника Crybex, попросила Барда передбачити майбутнє Tether і Tradecurve.

Запитавши Барда про майбутнє Tether, АІ-чатбот зазначив, що USDT – це стейблкоїн, прив’язаний до долара США, і найпопулярніший стейблкоїн у світі. Прогнози ціни USDT на 2023 рік також сильно різняться: одні аналітики вважають, що вона може досягти $1,25, а інші вважають, що вона може впасти до $0,85.

Ключові чинники, які Google Bard відзначив під час оцінки майбутнього USDT, включають загальну динаміку криптовалютного ринку, прийняття USDT підприємствами та установами, а також прозорість резервів Tether. 

Якщо довіру до USDT буде втрачено, вартість біткоїна (BTC) різко знизиться або відбудеться великий обвал ринку, USDT може впасти. Інші прогнози ціни Tether включали $1,01, $1,085 і $1, але це досить стабільні припущення. 

Перспективи Tradecurve від Google Bard 

Також нам стало цікаво, що Google Bard може розповісти про майбутнє нової гібридної біржі Tradecurve та її корисного токена TCRV. Чатбот зазначив, що аналітики вважають, що Tradecurve може побачити значне зростання цього року, що вказує на швидке зростання криптовалютного ринку. А це, своєю чергою, може добре позначитися на продажах і покупках цифрових активів, біржі та обмінники криптовалют Туреччини, Італії, Іспанії зможуть збагатитися. 

За оцінками Google Bard, у разі бичачого настрою TCRV може зрости до $1,5. Загальна динаміка криптовалютного ринку, прийняття Tradecurve підприємствами та інвесторами, а також прозорість доказів резервів (PoR) Tradecurve відіграватимуть важливу роль у зростанні компанії. 

Сильні фактори, пов’язані з Tradecurve, зазначені в аналізі Google Bard, включають високе кредитне плече від 500:1, захист від негативного балансу, обслуговування VIP-акаунтів і алгоритмічну торгівлю за допомогою штучного інтелекту. 

Tradecurve не вимагає від користувачів надання особистих даних у рамках процесу “Знай Свого Клієнта” (KYC), оскільки вони можуть вносити криптовалюту і використовувати її як заставу під час торгівлі. Крім криптовалют, користувачі можуть торгувати будь-якими деривативами, включно з CFD на американські та європейські акції, Forex, індекси, товари, опціони, ETF і облігації.

Читайте новини першими
Back to top button