Плитка для облицювання сходів: особливості та переваги

Сходинки можна облицьовувати різними матеріалами: керамогранітом, тротуарною або керамічною плиткою, натуральним каменем тощо. Проте оптимальним варіантом для оформлення зовнішніх сходів вважається клінкерна плитка, яка має багато важливих переваг.

В нашому інтернет-магазині ЛеоКераміка можна купити плитку на сходи від кращих виробників за вигідною ціною, вибираючи з широкого асортименту. В онлайн-каталозі представлені облицювальні матеріали різних форм та дизайнів, які допоможуть обладнати безпечні, привабливі, функціональні та довговічні сходи.

Особливості клінкерної плитки

Спеціальна керамічна плитка для сходів, вироблена з тугоплавкої глини, називається клінкерною. Матеріал обпалюють за дуже високих температур — до 1400°С, в результаті чого він отримує унікальні характеристики та може використовуватися для оформлення ганків навіть у місцях із холодним кліматом.

Основні переваги клінкеру для сходинок:

  1. Стійкість до мінусових температур. Звичайна кераміка доволі пориста, тому має здатність вбирати вологу, яка при температурних перепадах призводить до руйнування матеріалу зсередини. Клінкерна плитка на сходи не вбирає вологи, тому залишається стійкою до мінусових температур і може служити десятиліттями.
  2. Висока міцність. Клінкерна плитка має маркування М300-М350, а це означає, що гранична міцність матеріалу на стискання становить 30-35 МПа. Таким чином, правильно укладена плитка може витримувати високі механічні навантаження та навіть падіння важких предметів. Висока міцність дуже важлива для країв сходів, які регулярно витримують вагу дорослих людей та піддаються багатьом негативним впливам. Окрім того, якісні вироби стійкі до подряпин.
  3. Поверхня, стійка до ковзання. Клінкерна плитка на сходинки відрізняється шорсткою поверхнею, яка значно менше схильна до ковзання, ніж інші види облицювальних матеріалів.
  4. Стійкість до побутової хімії. Рівень стійкості виробу до хімічних речовин позначається відповідним маркуванням:
  • А — після взаємодії з хімією зовнішній вигляд матеріалу змінюється незначно;
  • АА — побутова хімія ніяк не впливає на зовнішній вигляд та якості плитки.
  1. Стійкість до зносу. Навіть десятки років експлуатації не зношують клінкерну плитку, вона майже не втрачає свого об’єму та виглядає як нова. Клінкер відрізняється монолітною структурою, має рівномірне забарвлення на всю глибину та не має глазурованого покриття.
  2. Зносостійкість плитки визначається обсягом, який вона втрачає з часом через навантаження. Відповідно державним стандартам втрата обсягу може бути до 250 куб. мм, але клінкер втрачає не більше 150-200 куб. мм. Таким чином за довгі роки експлуатації матеріал стає тоншим на якусь частку міліметра.
  3. Широкий вибір форматів та дизайнів. Існує чимало видів клінкерної плитки, що дозволяє кожному підібрати оптимальний варіант для оформлення сходів.

Плитка на сходи: купити недорого

Вибрати якісні облицювальні матеріали для сходів ви можете в нашому онлайн каталозі https://leoceramika.com/catalog/skhodynky_308. Ми пропонуємо широкий асортимент плитки для сходів — стильні колекції від відомих брендів! Зробити замовлення можна онлайн або за телефоном, а отримати товар у будь-якому населеному пункті України. Дізнатися, яка ціна плитки на сходи, можете у наших менеджерів.

Читайте новини першими
Back to top button