Основи макіяжу очей: покрокова інструкція

Макіяж очей – одна з головних таємниць професійного макіяжу. Очам відводиться в макіяжі своя роль, індивідуальна місія. Адже не дарма кажуть, що очі це дзеркало душі. Вони як відображення внутрішнього світу людини. Правильний їх макіяж – це вдало обрана, якісна декоративна косметика для очей, яка підходить за типом шкіри, в тон підібрана за колірною гамою. Головний параметр – це абсолютна гармонія з одягом, манікюром і загалом з усім зовнішнім виглядом.

Поетапна інструкція макіяжу очей

Щоб якісне нафарбувати очі, дотримуйтеся покрокової інструкції:

 1. Підготовка шкіри. Спеціальний праймер для тіней або іншій зволожуючий засіб вирівнюють колір і структуру повік, а також посилюють зчеплення пігменту і продовжить його стійкість. Якщо у вас під рукою немає бази, злегка припудріть повіки або тонко покрийте їх консилером перед нанесенням тіней.
 2. У макіяжі очей одна з найважливіших речей – підкреслені брови, оскільки вони утворюють лінію-орієнтир для нанесення в подальшому тіней для повік або ліній контурного олівця. Його колір бажано підібрати в тон кольору волосся, але можна трохи темніший. Корекція брів проводиться штрихами від центру до зовнішнього і внутрішнього краю, а потім розтушовуються.
 3. Наступний крок – нанесення тіней. Вони бувають:
 • сухі, підходять для жирної шкіри;
 • кремоподібні;
 • рідкі, якщо суха шкіра.

Наносять тіні на очі аплікатором, з подальшим використанням пензлика для розтушовування.

 1. Підводка для підкреслення форми очей.

Денний макіяж очей

Головна відмінність денного макіяжу від вечірнього – помірність і стриманість. Останнім часом дедалі більшої популярності набуває денний макіяж очей з відтінками бежевого, рожевого і трохи темнішого коричневого.

Вечірній макіяж очей

Смокі айс – класичний вечірній макіяж. Він не тільки підкреслює красу, а й додає загадковості кожній жінці та ідеально підходить для більш-менш офіційних вечірніх виходів.

Техніка нанесення макіяжу очей

Виділяють чотири основні техніки макіяжу очей:

 1. Класична. Техніка нанесення макіяжу очей досить поширена. Все що вам знадобиться – це основа під тіні, два-три кольори тіней (зокрема й білі). Цей варіант гарний як для роботи, так і для будь-якої вечірки, де ви матимете елегантний вигляд.
 2. Горизонтальна. Техніка підійде власницям опуклих і круглих очей. Вам потрібно нанести одного кольору тіні і відразу розтушувати їх від вій до брів. Так ви зможете візуально збільшити очі й надати їм мигдалеподібної форми. Світлий тон наноситься від перенісся до середини повіки, потім до протилежного краю тіні він має бути трохи темнішим.
 3. Вертикальна. Підходить широко посадженому розрізу очей, і, очам з нависаючою повікою. Тіні наносять і розтушовують вертикально. Почніть з першої точки – внутрішнього куточка ока, сюди нанесіть найсвітліший відтінок.
 4. Діагональна. Техніка дозволяє візуально витягнути очі, зробивши їх розкосими. Тіні наносяться по діагоналі від внутрішнього кута до брови.

Колір волосся і макіяж очей: гармонія в усьому

Макіяж очей у тон кольору волосся швидко став досить модним способом завоювати популярність в Instagram:

 • Для шатенок: персикова основа, темно-коричневий олівець для брів і коричневі, бежеві та зелені тіні. Щоб підкреслити вії виберіть чорну або коричневу туш.
 • Для брюнеток: бежева, рожева або коричнева основа, темно-коричневий або чорний олівець для брів.
 • Для русявих: кращі світло-персикові кольори, бежевий, золотий. Уникайте використання чорних олівців для підкреслення брів. Актуальним буде відтінок середньо-коричневого кольору.
 • Для блондинок: тіні мають бути яскравого фіолетового, синього або зеленого кольору, а брови слід виділити світло-коричневим або сірим олівцем. Блондинкам ідеально підійде коричнева туш, щоб підкреслити вії – цим кольором ви легко зможете замінити чорну туш.
 • Для рудоволосих: брови найкраще виділити коричневим олівцем. Коли справа доходить до вибору відтінків, найбільш придатними є відтінки зеленого і сірого.

Макіяж очей не повинен бути складним, особливо якщо у вас під рукою є якісна косметика, і ви знаєте правила підбору її кольору і техніки нанесення.

Читайте новини першими
Back to top button