Оформлення кредиту від Sense Bank

Кредит — це фінансова угода, в рамках якої кредитор надає позичальнику гроші на певний термін з обов’язком повернути їх у майбутньому, зазвичай разом зі сплатою відсотків. Після оформлення ви зможете відстежувати кредит онлайн та керувати ним за допомогою мобільного застосунку Sense SuperApp. Однак важливо користуватися кредитами від Sense Bank розумно і відповідально, оцінюючи свою фінансову спроможність та дотримуючись умов угоди.

Які кредити пропонує Sense Bank?

Кредит готівкою:

 1. Сума. Ви можете отримати від 5 тис. до 100 тис. гривень.
 2. Термін кредитування. Оберіть зручний для вас строк від 6 до 48 місяців.
 3. Комісія за обслуговування — від 1,4% до 2,25%.

Кредит на товари та послуги:

 1. Сума. Вона може становити від 1 тис. до 75 тис. гривень.
 2. Термін кредитування. Оберіть строк від 2 до 24 місяців.
 3. Комісія за обслуговування — до 3,5%.

Кредит на товари та послуги в інтернет-магазинах:

 1. Сума. Вона становить від 1 тис. до 75 тис. гривень.
 2. Термін кредитування. Обирайте зручний строк від 3 до 24 місяців.
 3. Комісія за обслуговування — до 3%.

Способи погашення кредиту від Sense Bank

Ми зробили процес погашення надзвичайно зручним, надаючи вам безліч різних способів:

 1. Sense SuperApp. Погашайте кредит онлайн через цифровий банк з вашої картки Sense Bank або будь-якого іншого банку. Ви зможете відстежувати дату платежу, суму та залишок, а також переглядати історію оплат.
 2. Автоплатіж. Налаштуйте автоматичний щомісячний платіж через Sense SuperApp. Ви можете вибрати рахунок Sense Bank або дебетову картку, або навіть картку іншого банку для автоматичних списань.
 3. Sense-Погашення. Використовуйте сервіс онлайн-погашення кредитів та поповнення кредитних карток. Просто введіть номер кредитного рахунку, номер картки або договору, а також номер, строк дії та CVV-код картки будь-якого українського банку, з якої ви бажаєте сплатити.
 4. Банкомати з функцією Cash-in. Виберіть опцію сплати кредиту чи поповнення кредитної картки в меню банкомата. Введіть номер рахунку або номер картки та внесіть необхідну суму готівкою.
 5. Термінали самообслуговування. Сплачуйте кредит або поповнюйте кредитну картку в терміналах наших партнерів. Для здійснення платежу введіть номер кредитного рахунку у форматі IBAN (29 цифр).
 6. Відділення банку. Якщо вам так зручніше, ви завжди можете сплатити готівкою або карткою в будь-якому відділенні Sense Bank. Просто оберіть відділення за номером договору або рахунку та перевірте розташування на мапі.

Оберіть той спосіб, який найбільше вам підходить, і здійснюйте погашення без зайвих турбот.

АТ «Сенс Банк». У Державному реєстрі банків № 158. Ліцензія НБУ № 61 від 01.12.2022.

Читайте новини першими
Back to top button