Мальовничі квіти гербери. Подовжуємо життя букета

Ці квіти мають чи не найпозитивніший вигляд серед усіх букетних рослин. Зовні вони дуже прості і нагадують наші ромашки, але не білі, а різнокольорові. Зібрані в строкатий оберемок, вони наче сходять зі сторінок чарівних казок, випромінюючи радість та оптимізм. Як же хочеться, щоб чудовий букет тішив свого власника якнайдовше!

Вибирати свіжі та якісні квіти гербери для непересічного букету рекомендується в закладах, де створені кращі умови зберігання рослин, в таких, наприклад, як відома компанія-постачальник квітів та кімнатних рослин Украфлора. Саме в закладах такого рівню можна купити квіти, немов щойно зрізані в саду, навіть із крапельками роси на пелюстках. Як подовжити життя розкішного герберового букету, ми розкажемо в цій статті.

Догляд за букетом – алгоритм дій

При виборі гербер, передусім, треба звертати увагу на міцність їхнього стебла, адже важкі голівки можуть зігнути його та навіть зламатися під час руху. Після потрапляння в дім, треба діяти наступним чином:

  1. Підрізати стебло на 2 см та обов’язково прибрати листя. Зріз робиться під кутом гострим ножем. Робити всі маніпуляції потрібно, тримаючи стебло під водою так, щоб на зріз не потрапляло повітря. Для подовження життя квітки процедуру рекомендується повторювати через день.
  2. Вимийте вазу та обробіть її будь-яким дезінфікуючим засобом. Води налийте стільки, щоб вона закривала стебла не більше ніж на 5 см. Вода потрібна профільтрована або кип’ячена кімнатної температури. Стебла квітів не мають торкатися дна вази, щоб не перекривати доступ води до капілярів. Для обмеження руху вниз використовують підставки, або вази з вузькими шийками. Надалі бажано міняти воду щодня, при кожній зміні мийте вазу та обполіскуйте стебла.
  3. Вибираємо місце для вази. Гербери люблять прохолодні, затінені місця, наприклад, підвіконня північного напрямку. Розміщати букет треба так, щоб пелюстки не торкались навколишніх предметів.

Виконуючи цей нескладний догляд, можна милуватися розкішними красунями до 2-3 тижнів.

З якими рослинами «товаришує» гербера

Ця квітка є взірцем толерантності, адже вона чудово уживається майже з будь-якими рослинами. Завдяки цьому, її охоче використовують флористи при створенні дизайнерських букетів класу «люкс» (приклад: каталог букетів Ukraflora). Ця здатність співіснувати з іншою флорою дає можливість створювати недорогі, але дуже виразні букети навіть із однієї квітки в оточенні будь-яких допоміжних рослин, що наявні в асортименті магазину. Оригінальний букет за доступною ціною – що може бути краще?

Читайте новини першими
Back to top button