Максимально повний асортимент смаків VELO  на myogo.com.ua

На правах реклами.

18+ Наша продукція призначена для повнолітніх осіб, які споживають нікотин.

18+ Цей продукт містить нікотин і викликає залежність. Тільки для повнолітніх осіб, які споживають нікотин.

На сайті o’go, який є відомим ресурсом для купівлі нікотинових паучів в Україні, особливе місце займає бренд VELO. Завдяки широкому асортименту інтернет-магазину myogo.com.ua, кожен зможе знайти для себе оптимальний варіант VELO, незалежно від особистих переваг у смаках та міцності.

Асортимент смаків та міцностей

На o’go, ви знайдете повний спектр смаків VELO, що дозволяє кожному користувачу обрати саме те, що йому до вподоби. Серед доступних варіантів:

  • VELO CITRUS FROST Х-STRONG — цей смак поєднує в собі пряний лимон і перцеву м’яту для освіжаючого ефекту. Ідеально підходить для користувачів, які шукають яскравий та виразний смак з високим вмістом нікотину.
  • VELO GROOVY GRAPE Х-STRONG — поєднання смаку червоного винограду та кислинки, з відтінком свіжості. Цей варіант стане відмінним вибором для тих, хто віддає перевагу фруктовим ароматам.
  • VELO BERRY FROST MEDIUM MINI — яскраве поєднання лісових ягід із прохолодою свіжої м’яти та ментолу. Мініатюрний формат паучів робить цей варіант зручним для дискретного використання.
  • VELO BERRY FROST X-STRONG — мікс стиглих лісових ягід і свіжість мʼяти та ментолу. Мають середню насиченість. Сміливий вибір для тих, хто прагне до найінтенсивніших відчуттів.
  • VELO FREEZE X-STRONG — екстремальна перцева мʼята, що забезпечує потужний нікотиновий удар. Відмінний варіант для любителів максимальної прохолоди.
  • VELO ICE COOL STRONG — міцний ментоловий смак, який приносить довгоочікуване відчуття освіження. Підходить для тих, хто шукає сильний, але не надто інтенсивний нікотиновий ефект.
  • VELO TROPIC BREEZE Х-STRONG — тропічний вітерець, що відкриває композицію тропічних фруктів з виразними нотками кокоса та ананаса.. Цей смак підніме настрій і додасть енергії.
  • VELO URBAN VIBE ULTRA — вибухова кислинка та соковитість стиглої журавлини. Створений для тих, хто віддає перевагу динамічному стилю життя.
  • VELO X-FREEZE ULTRA — надзвичайна міцність і свіжість, яка забезпечить незабутні відчуття – присвячений вибуховій свіжості, яку може подарувати лише велика концентрація крижаного ментолу. Вибір для користувачів, які шукають екстремальну міцність нікотину.
  • VELO ARCTIC FROST MAX — подвійна прохолода: арктична свіжість ментолу тут поєднується з перцевою мʼятою. Це найміцніший варіант у лінійці, призначений для справжніх поціновувачів ментолової свіжості.

Купуючи паучі VELO на платформі o’go, ви отримуєте не лише максимально повний вибір смаків та міцностей, а й зручність вибору та покупки. За кожну транзакцію ви отримуєте XP в рамках програми лояльності o’go Club, які потім можна витратити на придбання сертифікатів, мерчу, аксесуарів, чи навіть техніки, такої як Айфон або Айрподс. Крім того, якщо ви перебуваєте в дорозі, завжди можна скористатися фірмовими просторами та іншими точками продажу, вказаними на мапі сайту. Так, o’go не лише пропонує купити великий вибір продукції VELO в Україні та Києві, але й забезпечує повноцінний сервіс, що робить кожну покупку приємною та вигідною

Читайте новини першими
Back to top button