Які вантажні автомобілі використовуються в сільському господарстві?

Сучасний агропромисловий комплекс потребує для вирішення своїх задач застосування не тільки фізичної праці працівників малих фермерських господарств, невеликих агрофірм і крупних агрохолдингів, а й використання можливостей та інновацій різноманітної сільськогосподарської техніки. Нові комбайни, трактори, сіялки, машини для зрошення та поливу, а також малотоннажні, середньотоннажні та крупнотоннажні вантажні автомобілі https://uak.ua/ із різноманітними кузовами – ось що допоможе фермерам та сільськогосподарським підприємствам вирішити будь-які задачі, що потребують трудомістких польових робіт для ефективного вирощування урожаїв збіжжя, олійних культур, овочів, ягід та фруктів.

Які вантажні авто купити може знадобитись фермерам та підприємствам АПК?

Сучасні вантажні автомобілі, які використовуються для потреб сільського господарства, – це:

  • Різноманітні бортові авто з відкритою платформою або під тентом, промтоварні та рефрижераторні фургони. Такі моделі вантажівок варто використовувати для безпечного транспортування будь-яких сільськогосподарських вантажів та супутніх товарів. Наявність в бортовому авто встановленого крана-маніпулятора або гідроборту додає можливість не тільки перевозити, а й вести вантажно-розвантажувальні роботи, не використовуючи додаткові види спецтехніки (навантажувачі, талі, крани тощо).
  • Вантажні авто із кузовами, які перекидаються назад, праворуч або ліворуч за рахунок використання гідравлічного обладнання, – це самоскиди. Залежно від напряму розвантаження самоскиди можуть бути із бічним розвантаженням, заднім розвантаженням або мати одночасне бічне (праворуч або ліворуч) та заднє розвантаження. Самоскиди, що можуть розвантажуватись праворуч, ліворуч та назад, називаються самоскидами з універсальним розвантаженням.
  • На польових роботах працює багато різноманітних сільськогосподарських машин (комбайни, трактори та ін.), які потребують дозаправки паливом. Тому для потреб АПК варто використовувати бензовози, які будуть постачати дизпаливо або бензин для безперебійної праці інших видів автомобілів та агротехніки.

Самоскиди-зерновози – вантажні авто із самоскидальними кузовами для транспортування зернових та олійних культур

Залежно від нюансів конструкції кузова в самоскидах та розміру їх вантажопідйомності варто відокремити таку групу вантажівок як самоскиди-зерновози, які призначено для перевезення сипких вантажів (зерно, олійні культури, також можна перевозити овочі, фрукти, добрива).

Зерновози – це самоскиди з прямобортними кузовами, які мають високі борти, розвантаження як бічне (можуть розвантажуватись праворуч або ліворуч), так і заднє. Є моделі зерновозів і з універсальним розвантаженням. Високі борти кузова або наявність додаткових знімних бортів дає змогу перевозити багатотонні та об`ємні вантажі.

Читайте новини першими
Back to top button