Як виглядатимуть салони першого класу у літаках Japan Airlines. Компанія показала нові дизайни Airbus A350-1000

18 жовтня авіаперевізник з Японії поділився вражаючими фото, на яких зображено вигляд салонів першого класу у літаках Airbus A350-1000. За повідомленням Mail Online, Japan Airlines зробили цю презентацію у межах ширшого показу оновлених інтер’єрів цього літака. Ба більше, у компанії кажуть, що згодом цей авіалайнер стане флагманом у галузі міжнародних рейсів. 

Тепер, кілька слів про зовнішність люксових салонів нового Аеробус. Салони вищого рівня матимуть двоспальне ліжко та можливість відокремитися від інших пасажирів. Тим часом перевізник очікує, що подібні рейси почнуть курсувати вже цього року і, першим маршрутом стане Токіо – Нью-Йорк. А, якщо люди мають бажання скористатися подібною мандрівкою, їм потрібно зібрати трохи грошей. У цьому сенсі, непоганим варіантом є рейтинг, де представлені кращі букмекерські контори України, які допоможуть знайти легальний заклад з невеликими витратами. 

Особливості окремих кают у салонах першого класу

Згідно з офіційними джерелами, люксові каюти бізнес та першого класу будуть повністю приватними приміщеннями. У них, пасажири матимуть змогу отримати насолоду від японської естетики та культури за зачиненими дверима. Загалом, ці кімнати включатимуть:

  • Шість приватних приміщень у носовій частині літака довжиною 2.1 метри;
  • Двері з замком, що зачиняються всередині та ззовні;
  • Наявність багажного відсіку під кріслами та невеликої шафи;
  • Комфортні крісла Safran Seats GB британського виробництва, які мають механізм трансформування.

Щодо крісел, у складеному стані вони виглядають як диван, але їх легко перетворити на крісло та односпальне ліжко. А, якщо розкласти їх повністю, можливо зробити двомісне спальне місце. До того ж пасажири матимуть змогу дивитися кіно у стерео, без навушників. Це забезпечують спеціальні колонки, вбудовані у підголів’я, які не створюватимуть дискомфорту іншим пасажирам.

Представники компанії заявили, що нова версія Аеробус покликана занурити мандрівників у японську естетику. Більш того, кожна каюта має відтворювати заспокійливий ефект. Все це забезпечить гармонійну атмосферу, яка уособлює красу Японії.

Цікаві факти про Japan Airlines

У 2023 році, японського авіаперевізника було відзначено премією Оскар, як одну з 5 найкращих авіакомпаній у світі. До того ж Japan Airlines відзначилася ще парою корисних інновацій. Так, на початку липня цього року, компанія почала пропонувати пасажирам послугу “резервування одягу”. Подібний аналог оренди допомагає людям подорожувати з мінімальною кількістю багажу та отримувати його прямо до оселі, після прибуття до Японії.

Також, 12 жовтня, компанія виділила додатковий літак для спортсменів-сумо. Подорож було проведено з приводу спортивних змагань на острові Амамі Осіма. Але, острівний аеропорт приймає лише середні авіалайнери, тому влаштувати сумоїстів на один великий літак було неможливо. 

Читайте новини першими
Back to top button