Як вибрати кухонну витяжку?

Кухонна витяжка є приладом побутової техніки, що легко порається з очищенням повітря. Витяжки призначені для того, аби під час приготування їжі неприємні аромати не заважали ані вам, ані вашим близьким. Якщо ви хоч раз стикались з варінням чи смаженням таких продуктів, як буряк, риба, мʼясо тощо, ви знаєте, що іноді специфічні неприємні аромати можуть заповнити всю кухню. А в маленьких квартирах – і взагалі весь простір.

Кухонні витяжки ефективно пораються з фільтруванням запахів і допомагають створити комфортне середовище на кухні. А отже, ефективність цього приладу є беззаперечною.

Якщо ви стикнулись з необхідністю вибору кухонної витяжки для власної оселі, варто чітко визначитися з тим, яка саме модель вам потрібна. Адже зараз на ринку існує велика кількість варіантів різних витяжок. Кожен з них має свої особливості та переваги. Розглянемо далі моделі кухонних витяжок від виробника побутової техніки Ventolux.

В асортименті офіційного інтернет-магазину торгової марки можна знайти наступні типи витяжок:

  1. Похилі
  2. Вбудовані
  3. Телескопічні
  4. Т-подібні
  5. Камінні
  6. Мініатюрні
  7. Острівні
  8. Пласкі (класичні)

Яку з них обрати та в чому між ними різниця? Розглянемо деякі з найпопулярніших типів витяжок.

Похила модель витяжки має специфічний скошений корпус. Це дозволяє ефективніше використовувати робочий простір на кухні та уникнути можливої травматизації під час готування їжі.

Вбудовані витяжки мають спеціальні кріплення, за допомогою якого вони легко вбудовуються в кухонний гарнітур. Таким чином витяжка може бути захована в меблі. Відкритою залишається тільки частина робочої поверхні, що розміщується безпосередньо над плитою.

Телескопічні витяжки не займають багато місця та кріпляться безпосередньо до стіни. Це допомагає зекономити простір на кухні.

Т-подібні витяжки є одними з найпотужніших. Вони мають конструкцію, при якій робочі поверхні висять безпосередньо над варильною поверхнею. Це допомагає ще ефективніше впоратися з поглинанням запахів.

У каталозі товарів торгової марки Ventolux представлено понад 350 моделей витяжок в різних категоріях. Всі витяжки мають різну потужність, режими швидкості та функціонал. В залежності від того, скільки додаткових програм має витяжка, може відрізнятись ціна на пристрій.

До вашої уваги доступна велика кількість кольорових рішень: білий, чорний, коричневий, кремовий, пісочний. Вибирайте витяжку у будь-якому з доступних стилей – хай-тек, клисика чи модерн. Варіативність моделей відповідає вимогам найвибагливіших споживачів. Тому, ви з легкістю зможете підібрати відповідний прилад для вашої кухні та гармонійно поєднати його з вашим інтерʼєром.

Переходьте за посиланням, аби ознайомитися з повним асортиментом категорій витяжок: https://ventolux.ua/vityazhki.
​​​

Читайте новини першими
Back to top button