Як підібрати джинси по фігурі?

Що тут скажеш, джинси для жінок – річ сакральна, універсальна і незамінна. Скільки б їх не було у гардеробі, а все хочеться ще. Попри моду, із наявних фасонів варто обирати ті, які пасують саме вам. Так ваш лук буде відмінним. Як підібрати годні моделі джинсів – радять стилісти інтернет-магазину Issaplus.

Фасони та види джинсів

Для початку коротко пройдемося по тому, які типи джинсів сьогодні найпопулярніші. До них належать:

  • прямі класичні – найбільш наближені до того, щоб вважатися універсальною парою для будь-якої тілобудови.
  • широкі, або труби – характеризуються щільною посадкою в районі стегон і прямими штанинами.
  • джоггери – вільного крою, демократичної посадки, їхня візитівка – гумові манжети на поясі та штанинах;
  • скінні – обтислі по всій довжині виробу. Якщо маєте стрункі ноги – це однозначно ваша модель;
  • бойфренди – просторі в попі й ногах дарують одночасно бунтарський і сексуальний вигляд. Щоб підкреслити жіночність, під них одягають високі підбори і, наприклад, жіночі боді;
  • кльошовані – boot cut знову переживає пік популярності. Кльош йде від колін (що додає стрункості) чи від стегна (більш розслаблений крій), забезпечуючи різний зовнішній вигляд;
  • mom jeans – небувалий ажіотаж в попередні роки призвів до певної втоми від них. Але викреслювати їх ще зарано. Особливість силуету та зручність робили їх чи не улюбленою моделлю штанів.

А тепер особливості підбору.

В залежності від пропорційності певних частин тіла, виділяють 5 типів фігур. Як визначити свій тип фігури – уважно читайте опис.

“Грушам” найкраще пасують класика або широкі варіанти, також можна підібрати і вузькі, щоб підкреслити форми. Категорично не рекомендується кльош.

“Яблучкам” з помітним животиком і стрункими ногами пасуватиме висока посадка, труби, релакс-фасон або річ з підворотами. Якщо гарно обіграти верх, то можете кинути оком й на skinny.

“Прямокутникам”, що не мають чітко виділеної талії, варто відмовитися від обтислості й обрати буткати-колоколи або карго (з накладними бічними кишенями), кюлоти або з необробленим низом чи бахромою.

“Обернутому трикутнику” (з масивними плечима і вузьким тазом) потрібно додати важкості ногам. Тому труби, палаццо, boyfriend, ті ж карго, рвані – усе ваше. Те, з чим іншим слід бути обачними, вам рекомендується одноголосно.

“Пісочні годинники” можуть насолоджуватися будь-якими моделями. Збалансованість дає їм карт-бланш.

Як визначити розмір джинсів жіночих?

Точні розміри джинсів для жінок визначають заміри власного тіла – здебільшого це стосується талії та області сідниць. Ці два параметри й допоможуть скласти належну картину. Також можна узяти заміри джинсів, які давно носите і почуваєте себе в них комфортно. Отримані цифри зіставте з універсальною таблицею розмірів джинсів для жінок (різні країни дають різни позначки на ті самі дані – орієнтуйтеся на них).

Або уважно вивчіть заміри виробника, у якого купуєте джинси, розмірна сітка може відрізнятися від загально прийнятої.

За матеріалами: https://issaplus.com/ua/

Читайте новини першими
Back to top button