Як можна дізнатись ідентифікаційний номер особи?

Періодично кожна людина стикається з необхідністю знайти інформацію про інших людей. Але що робити у тій ситуації, якщо у вас є лише його ідентифікаційний код? Насправді, в індивідуальному номері платника податків міститься досить багато особистих відомостей. Якщо людина є фізичною особою-підприємцем, то ви зможете отримати великий масив даних за допомогою аналітичної системи YouControl. Більше інформації на тему можна знайти у статті за посиланням: https://youcontrol.com.ua/topics/yak-znayty-osobu-za-ipn-ta-pib/.

ІПН пошук ФОП: у чому основні переваги?

ІПН нарівні з паспортними даними виступають основними ідентифікаторами для кожного громадянина України. На відміну від інших документів, їх найскладніше підробити, а їх використання дозволить швидко отримати достовірні дані.

Перевірка людини за ІПН (індивідуальним податковим номером) може використовуватись у різних контекстах з різними цілями. Деякі з можливих причин перевірки людини за ІПН можуть включати: перевірку податкової звітності, дотримання законодавства тощо.

Перевірити людину за ІПН буде зручним способом, якщо перед вами стоїть завдання підтвердити факт існування подібної людини, яка виступає як підприємець. Крім того, пошук за ідентифікаційним кодом дозволить швидко та без особливих труднощів уточнити поточний статус діяльності фізичної особи-підприємця, наявності судових розглядів, боргів, присутність у санкційних списках та багато іншого.

Як перевірити людину за ІПН?

Перевірка людини за ІПН (ідентифікаційний номер платника податків) може бути виконана у кілька способів залежно від доступних ресурсів та вашого статусу щодо доступу до таких даних. Однак, як показує практика, перевірка за допомогою системи YouControl People є найбільш зручним, швидким та ефективним способом.

Звернувшись до функціональних можливостей системи YouControl People, ви зможете швидко отримати всі необхідні дані про людину по ПІБ та ІПН. За допомогою даного інструменту можна виконати перевірку та отримати таку інформацію:

  • чи займає людина провідні посади в інших компаніях;
  • наявність судових розглядів стосовно організацій, де ця людина обіймала керівні посади;
  • ділова репутація людини;
  • реєстраційні дані;
  • присутність у розшуку та санкційних списках;
  • відомості про рухоме та нерухоме майно;
  • наявність зв’язків зі світом політики;
  • дані про борги.

Перевагою системи YouControl People буде те, що процес пошуку займає лише кілька секунд.

Читайте новини першими
Back to top button