Гігієнічний душ Paffoni Tweet Round Mix із змішувачем та шлангом – відмінне рішення для будь-якого будинку

Особиста гігієна є досить важливою і актуальною темою, яка заслуговує на особливу увагу. Сьогодні завдяки сучасним виробникам сантехніки споживачі можуть придбати все необхідне для комфортних інтимних процедур. Вам напевно відразу спала на думку ідея про купівлю біде як одного з найбільш затребуваних сантехнічних виробів. Це справді чудовий варіант, але не варто забувати про його габарити, через які встановлення даного виробу в невеликі санвузли стає справжньою проблемою. Однак є й альтернативний варіант – гігієнічний душ Paffoni Tweet Round Mix ZDUP110CR із змішувачем та шлангом.

Чому гігієнічний душ заслуговує на вашу увагу?

Перш ніж перейти до розгляду особливостей вищеописаної моделі, варто виділити головні переваги гігієнічного душу, які є основною причиною його покупки. Мова йде про:

  • Багатофункціональність. Все завдяки довгому гнучкому шлангу, який дозволяє використовувати душ у різних цілях: наприклад, у вас з’явиться можливість прибирати ванну, чистити унітаз, дитячі горщики, лотки тварин. Таким чином, пристрій дозволяє не тільки підтримувати особисту гігієну, але й використовувати його в інших цілях.
  • Простий монтаж. Цей процес займає мінімум часу.
  • Універсальність. Ви можете закріпити пристрій на будь-якій поверхні.
  • Доступність. Гігієнічний душ продається за доступнішою ціною, якщо порівнювати його з біде. Також не потрібні зайві витрати на монтаж.
  • Компактність. Займає мінімум місця та може бути розміщений у санвузлі будь-якої площі.

Подібне обладнання стане для вас справжньою знахідкою, особливо якщо відповідально підійти до питання його вибору та придбати якісну модель.

Особливості моделі Paffoni Tweet Round Mix

Зробивши вибір на користь Paffoni Tweet Round Mix, ви і помітити не встигнете, як ваш унітаз перетвориться на повноцінне біде. Ця модель монтується прихованим способом: все зайве ховається у стіні, за рахунок чого забезпечується стильний та лаконічний зовнішній вигляд. На очах залишається важіль, за допомогою якого регулюється температура, душова лійка та тримач.

  • Для виготовлення корпусу гігієнічного душу та важеля натискання лійки використовується високоміцна латунь, а для покриття – хром.
  • Довжина гнучкого шлангу становить 120 см.
  • За подачу води відповідає керамічний картридж із солідним експлуатаційним терміном.
  • Виробник надає 5-річну гарантію на продукцію.

Це дійсно чудова заміна біде, з якою вам буде набагато простіше приймати гігієнічні процедури, а також доглядати дітей, людей похилого віку. Для включення та вимкнення води, зміни її температури потрібно просто скористатися змішувачем, а для налаштування сили напору – важелем на лійці.

Для покупки Paffoni Tweet Round Mix на максимально вигідних умовах завжди можна звернутися до інтернет-магазину «Імперія Сантехніки», де доступний широкий вибір якісного сантехнічного обладнання від світових брендів.

Читайте новини першими
Back to top button