Електромобілі Тойота, які найчастіше вибирають українці

Стильні, потужні та безпечні машини японського автоконцерну Toyota приваблюють мільйони автовласників по всьому світу. В Україні моделі цієї марки найпопулярніші. Беручи участь у створенні автомобілів без викидів, компанія продемонструвала не тільки прагнення зробити внесок у збереження довкілля, а й чудові можливості для розвитку.

Тойота і екологічні технології: короткий екскурс в історію

Перший електрокар японського автомобільного концерну з’явився в 1997 році. На ринок компанія вийшла із серійною моделлю Toyota Prius, яка стала культовою. Однак справжній успіх і визнання корпорації приніс вдосконалений RAV4 EV, коли за результатами року виявилося, що Тойота електромобіль потрапив у десятку популярних екологічних авто.

Головна мета, вона ж філософія компанії, — створення автомобілів найвищої якості, максимально корисних для суспільства. Тренд на виробництво електрокарів Toyota сприймає як чудову можливість для розвитку і вдосконалення. Представники автоконцерну вже анонсували головну мету на найближчі кілька років — створення електромобіля із запасом ходу не менше 1000 км.

Переваги електрокарів Тойота

Toyota вийшла на ринок екологічних машин пізніше багатьох інших брендів. Однак традиційно пропонує автовласникам високу якість і вражаючі характеристики. Головними перевагами електрокарів Тойота вважаються:

  • Надійність і потужність. Досягаються завдяки активному впровадженню інноваційних технологій у поєднанні з величезним досвідом при створенні дизельних і бензинових авто.
  • Якість і тривала експлуатація екологічних машин. При цьому зберігається помірна вартість моделей.
  • Традиційно стильний дизайн і активне використання інтелектуальних технологій.

Повноцінна лінійка електрокарів Тойота запланована до випуску на 2026 рік у рамках активної роботи над проблемами екології. Однак і сьогодні досвідчені автовласники із задоволенням пересідають на комфортабельні, швидкі та безпечні машини японського виробника.

Які електричні авто Toyota вибирають українці

За статистикою за 2023 рік, українці купили на 60% більше електрокарів ніж за минулий. Намітилася ще одна цікава тенденція — суттєве зменшення частки американських електромобілів. Замість них українські автолюбителі вибирають більш доступних за ціною, але не менш якісних «японців» і «китайців». Традиційно значний інтерес зберігається до машин марки Тойота. Найпопулярнішими електрокарами японської корпорації вважаються:

  • Toyota B23. Екологічний автомобіль виробляється в кооперації з компанією BYD. Стильний седан отримав дизайн, що нагадує акулу-молот. Оснащений акумулятором ємністю 50 або 65 кВт/г. Електрокар забезпечує запас ходу до 500 або 600 км на одному заряді відповідно. Можна вибрати силовий агрегат потужністю 184 або 245 к.с.
  • Toyota B24X. Японський кросовер з футуристичним дизайном і запасом ходу до 500 км відмінно показує себе на будь-якому дорожньому покритті. Головна особливість електрокара — відмінна батарея, яка служить довго і не боїться низьких температур. Не менш вражає і електроніка, хоча для автомобілів Тойота це цілком звично.

Ґрунтовний і професійний підхід компанії Toyota забезпечує їй впевнену перевагу порівняно з іншими виробниками електрокарів. Цілком очікувано, що екологічні автомобілі корпорації стануть не менш популярними, ніж їхні традиційні бензинові та дизельні моделі.

Читайте новини першими
Back to top button