Дезінфекційні засоби для медицини: як вибрати постачальника

Забезпечення високого рівня безпеки та гігієни є у сучасній медицині неодмінним стандартом повсякденної практики. І для дотримання правил асептики та антисептики медики повинні використовувати якісні дезінфекційні засоби. Особливості їх застосування регламентуються спеціальними законами та наказами. Але все ж таки співробітники медустанов нерідко стикаються з питанням, як обрати дезінфекційні засоби в медицині та постачальника таких товарів. Спробуємо розібратися у цьому питанні детальніше.

Які дезінфекційні засоби потрібні для лікарні?

В умовах кожної сучасної медустанови використовуються різні дезінфекційні засоби, зокрема:

  • дезінфектор для поверхонь – використовується для знезараження різних об’єктів, серед яких столи, стільці, стіни, обладнання та інші предмети в медичній установі;
  • рідина для дезінфекції інструментів — всі медичні інструменти (зокрема й одноразові) підлягають дезінфекції для профілактики поширення інфекційних захворювань, якщо одноразові розхідники дезінфікують переважно хлорвмісними засобами, то для інших інструментів застосовують дезінфектанти, які не викликають корозії та інших пошкоджень матеріалу;
  • засоби для передстерилізаційного очищення – необхідні для обробки інструментів, що контактують з біологічними рідинами пацієнта, перед розміщенням їх в автоклаві або проведенням інших видів стерилізації;
  • розчини для хімічної стерилізації забезпечують стерилізацію виробів, які не можуть бути оброблені термічно;
  • засоби для дезінфекції рук незамінні як для пацієнтів, так і для медпрацівників, вони використовуються на різних етапах надання медичної допомоги.

Закономірно, що якість дезінфекційних засобів впливає на ефективність дезінфекції. У медицині можуть використовуватись лише сертифіковані дезінфектанти.

Як вибрати постачальника засобів дезінфікування?

Вибираючи постачальників серед виробників та реалізаторів дезінфекційної продукції, слід брати до уваги надійність та доступність товарів. Компанія MDM Group реалізує дезінфектанти безпосередньо від виробника, що гарантує чудову якість за адекватною ціною. Серед переваг MDM Group:

  • Відсутність посередників. Це дозволяє скоротити витрати через відсутність зайвих націнок.
  • Інноваційні формули дезінфектантів згідно з останніми розробками світових експертів.
  • Сертифікована продукція Компанія надає сертифікат якості до кожної товарної позиції на запит клієнта.
  • Оперативність обробки замовлень. Завдяки наявності власного складу компанія MDM Group швидко надсилає всі замовлені позиції.
  • Можливість гуртових замовлень. Великі медзаклади та невеликі клініки можуть оформити гуртове замовлення. Співробітники компанії підготують індивідуальну цінову пропозицію в залежності від його об’єму.

Вибір надійного постачальника засобів дезінфікування — важливий крок для підтримки безпеки та високого рівня гігієни в медичних закладах. Компанія MDM Group готова на допомогу в доставці якісних продуктів від виробника, які відповідають усім актуальним стандартам.

Читайте новини першими
Back to top button