Чому нам так подобається грати в лотереї?

Збиратись ввечері за столом та дивитись трансляцію лотерейного розіграшу – популярний вид дозвілля багатьох українців. Ще з дитинства багато людей любили купляти недорогі лотерейні білети, сподіваючись виграти джекпот. І якщо з головним грошовим призом щастило не кожному, то дрібні суми вигравало чимало українців.

Лотереї і досі залишаються популярними. Головне – вибрати надійні компанії, які пропонують чесні правила гри та великі виграші. Наприклад, на сайті УНЛ представлені лотереї, які мають усі необхідні ліцензії та роками працюють на ринку України.

Чому нам так подобаються лотерейні ігри? Це лише завдяки джекпоту чи в лотерей є й інші переваги?

Переваги українських національних лотерей

Більшість лотерей сьогодні працюють за класичним числовим принципом. Що це означає? Ви купуєте білет, обираєте числа, які вважаєте виграшними. Кількість чисел, які можна вказувати, залежить від обраної вами гри.

Після цього потрібно розіграшу. Онлайн-трансляції відбуваються за розкладом – раз на кілька днів або ж на щоденній основі. Під час трансляції з лототрону випадають кульки з числами. Чим більше ви вгадаєте, тим більшу суму можете виграти. Гравець, що відгадав усі числа, виграє джекпот.

Як бачите, нічого складного – правила залишаються незмінними вже кілька десятків років. Окрім зрозумілої гри та можливості виграти кілька мільйонів гривень, лотереї мають і інші переваги:

  1. Дешеві білети. Вам не потрібно витрачати великі суми, аби зіграти в лотерею. Один білет коштує приблизно 15-20 гривень. В деяких лотереях його вартість може бути ще нижчою. Звісно, чим більше білетів ви купите, тим більше шансів на виграш. тож краще придбати відразу кілька штук.
  2. Великий вибір ігор. Окрім класичних найпопулярніших в Україні лотерей, таких як КЕНО, Супер Лото, Лото Трійка тощо, сьогодні на сайті УНЛ зустрічаються і альтернативні розіграші. Це, наприклад, скретч-лотереї – ви купуєте білет, де не потрібно вгадувати числа – він вже може бути виграшним. Перевірити це можна, стерши скретч-покриття. Також гравці можуть обрати миттєві лотереї, в яких не потрібно чекати кілька днів на розіграш – він відбувається кожні 5-10 хвилин безпосередньо на сайті.
  3. Великі шанси на виграш. Вони залежатимуть від конкретної гри. Втім, якщо джекпот забирають не так часто, менші виграші роздають регулярно. Для цього вам потрібно вгадати від 2-х чисел у білеті. Погодьтесь, не так багато.
  4. Усі результати знаходяться у вільному доступі. Вам не обов’язково кидати усі справи, щоб подивитись онлайн трансляцію. Хоча це доволі зручно, адже розіграші проводять переважно ввечері, після робочого дня. Навіть якщо ви пропустили онлайн трансляцію ви можете подивитись повторення гри або ж почитати, чим вона закінчилась безпосередньо на сайті УНЛ.

Безпечність лотерейних ігор

Дехто боїться грати, тому що не вірить в чесність лотерей. Втім, цей фактор легко перевірити. Як це можна зробити? Надійні та безпечні лотереї мають ліцензії – дозволи на проведення грошових розіграшів. Ліцензії видаються далеко не кожній компанії. Документ отримують після ретельної перевірки, під час якої вдається викрити шахраїв.

Зазвичай ліцензії компанії викладають безпосередньо на сайті. Тобто ви можете перевірити наявність документу, а також дату його видачі. Для більшої надійності компанії зобов’язані раз на кілька років оновлювати дозвіл на здійснення своєї діяльності.

Обирайте перевірені лотереї, яким довіряють мільйони українців та відкривайте для себе цікавий вид дозвілля з можливістю зірвати джекпот.

Читайте новини першими
Back to top button