Чим особливий китайський маркетплейс 1688?

Функціонал китайського маркетплейсу 1688 подібний до відомого торгівельного майданчика ТаоБао. Вам навіть не треба створювати обліковий запис на 1688, якщо ви вже зареєструвались на Taobao. Для тих, хто не проходив реєстрацію ні там, ні там, стане в пригоді детальна інструкція від Meest China за посиланням https://meest.cn/faq/oplachivaem-vashu-pokupku-na-1688/.

Всі продавці маркетплейсу 1688 — юридичні особи, які прагнуть взаємовигідної та довгострокової співпраці з клієнтами та партнерами. Це дає замовникам значні переваги, але має і деякі недоліки.

Всі питання з доставки ваших замовлень з Китаю до України може взяти на себе транспортно-логістична компанія Meest China. Це надійний та професійний перевізник, який забезпечує вигідні умови співробітництва та гарантує доставку оптимальним маршрутом у найкоротші терміни.

Даний майданчик відрізняється від Taobao та легендарного Аліекспрес більш різноманітним асортиментом. На 1688 ви можете придбати не лише одяг, взуття та товари для дому, але й матеріали для виробництва, інструменти, техніку та обладнання. Замовниками інтернет-магазину стають переважно малі та великі підприємства, але він доступний і для звичайних приватних споживачів.

Через специфіку маркетплейсу доволі проблематично повертати товар продавцеві, якщо вам не підійшли якісь параметри — розмір, фасон чи колір. Адже сервіс вважає так: коли у вас свій магазин, то рано чи пізно знайдеться і клієнт, якому товар підійде. Приватним споживачам, які замовляють товар для себе, а не для бізнесу, доводиться ставати на ці умови.

Найбільш вигідно купувати на 1688 оптовими партіями. Вам пропонують 3 варіанти ціни залежно від обсягу замовлення: що більше ви берете товару, тим менша ціна за одиницю.

Доставка товарів з 1688

Торгівельний майданчик 1688 приваблює широким асортиментом та дуже низькими цінами, розрахованими на внутрішнього китайського споживача. Його клієнти — це громадяни Китаю з рахунками у китайських банках. Вся інформація на майданчику викладена китайською мовою без можливості автоматичного перекладу. Це створює певні труднощі для українських користувачів. Подолати їх вам допоможе кваліфікований посередник — надійна, досвідчена та відповідальна компанія, яка чудово розуміється на китайському менталітеті, може швидко зробити замовлення та сплатити його через китайські банки.

Meest China — ваш надійний помічник!

Meest China — це українська логістична компанія, яка займається доставкою посилок та вантажів із Китаю до України. Вона допоможе вам із придбанням та доставкою товарів на знаменитих китайських маркетплейсах — Taobao, Tmall та 1688. Ці сайти оформлені повністю китайською мовою і навіть продавці, які знають англійську чи інші мови, не схильні до спілкування ними. Тож мовний бар’єр очевидний. Але Meest China допоможе вам вибрати надійного продавця, перевірити якість, відповідність товару та безпечно перевезти посилку з китайського складу до будь-якої точки України.

Читайте новини першими
Back to top button