5 речей, які обов’язково мають бути в зимовому гардеробі дитини

Настання холодів – це завжди сигнал для батьків, що потрібно закупити дитині теплі речі. Проте, нерідко багато хто купляє занадто багато одягу, який дитина не встигає зношувати, бо швидко рости. Аби не витрачати кошти впусту і при цьому забезпечити маля комфортними та теплими речами, які не дадуть йому замерзнути навіть в морозну погоду, розповімо, які саме 5 елементів треба мати в зимовому гардеробі.

Тепла куртка

Як і будь-який дитячий одяг, вона має бути зручна, легка та не сковувати рухів. А ще куртка повинна добре захищати в морозну погоду. Це базові критерії, яким має відповідати верхній одяг. Також при виборі варто враховувати і наступні характеристики:

  1. Якість тканини. Вона має бути цупкою та мати водовідштовхувальні властивості.
  2. Наповнювач. Краще, якщо це буде холофайбер – синтетичний аналог пуха. Він теплий, добре захищає в мороз, але на відміну від пера не вибивається та не збивається в купу. Ще один плюс – гіпоалергенність, що особливо важливо для дітей, які мають високу чутливість.
  3. Матеріал підкладки. Він теж повинен бути цупким, бо якщо це буде тоненька тканинка, яка вже на місті шва починає ділитися на волокна, то дуже скоро вона розлізеться повністю.
  4. Наявність капюшона. Він має бути, оскільки може додатково захистити від холодну чи дощову погоду. Проте краще, якщо капюшон буде відстібним, аби мати змогу знімати його тоді, коли в ньому немає потреби.

Враховувати також варто і розмір. Куртка має бути досить широкою, аби під неї можна було одягнути теплий светр і при цьому вона не сковувала б рухи. Також обирати краще подовжену модель, яка б добре прикривала спинку.

Теплий комбінезон

Для діток молодшого віку – це мастхев на зимову пору. Комбінезон добре зігріває, надійно захищає спинку та груди від холоду. Особливо це важливо для маленьких діток, які мало рухаються, бо без достатнього утеплення вони швидко замерзнуть.

Як і куртка, він має бути пошитий з цупкої тканини, бути утепленим холлофайбером, мати якісну підкладку та не сковувати рухів. Ще варто звернути увагу на застібку, краще якщо вона буде не тільки на лямках, подвійна – з блискавкою спереду, що спростить задачу і одягання, і термінового роздягання, якщо дитина захоче в туалет.

Аби полегшити собі задачу вибору краще купувати зимовий комплект з куртки та комбінезону.

Тепла шапка

Звісно, без цього елементу неможливо уявити зимовий гардероб дитини. Шапку краще обирати плетену з флісовою підкладкою. Такі моделі досить тоненькі, але теплі і добре захищають від холоду.

Для малят краще обирати шапки з зав’язками або по типу шлема (одягається через голову, має широку горловину і добре захищає горло).

Для більш дорослих можна купувати шапки звичайного фасону. Але треба враховувати глибину. Шапка має добре закривати вуха та міцно триматися на голові.

Шарф та рукавички

Ці речі теж обов’язково мають бути в зимовому гардеробі дитини. Шарф може бути як класичний, так і снуд чи у вигляді манішки. Такі модель навіть більш зручні і практичні, не заважають, бо не мають вільних кінців, а ще їх дитина може легко та швидко одягнути чи зняти без сторонньої допомоги. Відмовлятися від шарфа не варто (тільки якщо в дитини шапка-шлем), бо він не лише захищає горло, а й можна ним прикрити щічки в вітряну чи морозну погоду.

Рукавички теж обов’язково мають бути, аби ручки дитини не мерзли взимку. Краще обирати кілька пар, різної товщини. Таким чином буде можливість підібрати варіант в залежності від погоди чи мати змінну пару на випадок, якщо інша буде мокрою чи загубиться.

Для діток дошкільного та шкільного віку, які люблять бавитися снігом, варто придивитися непромокаючі рукавички. Вони добре захистять руки дитини від холоду на протязі всієї прогулянки.

Звісно, в зимовий гардероб дитини ще потрібно купити і взуття. При його виборі зверніть увагу не лише на утеплення, а і зручність застібки (оптимальний варіант – липучка) та протектори на підошві. Важливо, аби взуття не було занадто ковзким, щоб дитина впевнено пересувалася по снігу з меншим ризиком впасти та забитися.

Читайте новини першими
Back to top button