4 переваги картки з кредитним лімітом
Користуватися дебетовою карткою для розрахунків чи оформити собі кредитку – особиста справа кожного. Багато хто не наважується на отримання кредитки через ризик залізти у борги. Але поки ви вагаєтеся, власники кредитних карток отримують більше можливостей з цим платіжним інструментом, і йдеться не лише про кредитний ліміт. Хоча це одна з першопричин оформити кредитну карту.
Сумісно з експертами ПриватБанку, ми розберемо основні переваги кредиток для пересічного користувача.
Швидке онлайн-оформлення
Зараз оформити кредитну карту можна не виходячи з дому. На сайті ПриватБанку є окремий розділ, через який банк приймає заявки на видачу кредитки. Для нових клієнтів доступні картки “Універсальна” та “Універсальна Gold” з розширеними можливостями.
Чинні клієнти банку також можуть замовити пластик або отримати віртуальну карту з кредитним лімітом. Розгляд заявки, а саме актуалізація та перевірка персональних і фінансових даних потенційного позичальника займає 1 робочий день. Дійсно швидко.
Якщо вам потрібна банківська картка для інших цілей, не кредитка, її також можна замовити онлайн. Для прикладу, ПриватБанк приймає заявки на видачу карток для виплат, соціальних та пенсійних карток для отримання державних виплат, миттєво випускає інтернет-картки для онлайн-розрахунків та платежів у Мережі.
Отримання миттєвого кредиту
Власникам кредитних карток не потрібно підписувати додатковий договір з банком на отримання кредиту готівкою. Гроші у борг можна зняти з картки через банкомат або розплатитися за товар на касі, коли на рахунку нуль гривень. Транзакція відбудеться з використанням кредитного ліміту, тобто банк надасть клієнтові моментальний кредит.
На відміну від отримання кредиту “до зарплати” в МФО, таке позичання безвідсоткове. Протягом 55 днів діє пільговий період по картці. Тобто протягом цього часу на борг не нараховується відсоткова ставка.
Щоб уникнути переплат, потрібно лише вчасно поповнити картку до позитивного балансу. За умовами договору з ПриватБанком, клієнт має погасити заборгованість до 25 числа наступного місяця за тим, коли відбулося списання з картки у борг. Інакше на заборгованість почнуть нараховувати відсотки.
Керування кредитним лімітом
Максимальний кредитний ліміт по кредитці – до 200 000 гривень. Таку довіру від банку отримують кредитоспроможні клієнти зі стабільним доходом. Оформивши кредитку вперше, клієнт навряд чи отримує максимальний кредитний ліміт. Проте його можна збільшити – ПриватБанк регулярно переглядає розмір кредитного ліміту у бік збільшення на прохання особи-позичальника.
Підставою для збільшення ліміту можуть стати документи, що підтверджують платоспроможність та прибуток, а саме довідка про доходи, виписка з банківського рахунку, правовстановлюючі документи на майно, які перебувають у власності потенційного позичальника.
Оплата товарів та послуг частинами
Ще одна перевага картки з кредитним лімітом – можливість скористатися сервісом “Оплата частинами”. За умовами цієї послуги, покупець, якщо має кредитну картку з лімітом, може купувати товари й розрахуватися за них частинами.
Це щось на кшталт товарного кредиту, але на вигідних для покупця умовах. Вартість товару розділяється на кілька рівних платежів, які стягуються з покупця протягом кількох наступних місяців. При цьому особа не сплачує додаткових комісій, лише вартість товару, а процентна ставка складає всього 0,01 грн на місяць.
Головна вимога – наявність достатнього кредитного ліміту, що дорівнює чи більший за ціну товару (послуги). Доступний ліміт для оплати частинами залежить від загального кредитного ліміту по картці.
Будьте уважні: якщо на дату обовʼязкового платежу на балансі по картці не буде визначеної суми, оплата списується у борг та з комісією 4% за використання кредитних коштів.