kloomba

Як знайти загублені ендорфіни (для молоді)

Набагато простіше покращити настрій іншій людині, аніж собі. Якщо засмутився хтось рідний та близький – найвірогідніше, що ви викличете його на відверту розмову за чаєм та дасте кілька дієвих порад. А незнайомій людині достатньо буде й дрібнички з вашого боку: достатньо лише щиро усміхнутись, вийти з табличкою «безкоштовні обійми» або взяти напрокат костюм якогось мультяшного героя та розходжувати в ньому по вулиці.

Саме ВАМ не вистачає ендорфінів? Так-так, стандартні способи для поліпшення настрою здаються недієвими, і ви перетворюєтесь на бурчуна, котрого нічого в цьому житті не влаштовує. В голові будується приблизно такий «логічний» ланцюжок:

«Як можна з’їсти смачне тістечко, якщо в холодильнику миша повісилась? Іти в супермаркет - лінь. Навіть якщо і піду, погладшаю від цього ж тістечка. Займатись спортом також не буду – я втомився. Музика обридла, нічого нового. Усі дратують, не хочу ні з ким розмовляти. Краще приляжу й закину ноги на стінку. Чудово, тепер я – цар дивану, залишилось лише закутатись у величний шлейф із ковдри».

Працює формула трьох «В»: відмовки + вередування + «винесення мізків».
Тож, якщо сьогодні ти - зануда, пропоную нестандарт:

1. Закохайся. Найбанальніше і водночас найоригінальніше, що може бути в цьому світі. Кількість страждань пропорційна кількості метеликів у животі. До того ж, кохання є чи не найкращою мотивацією для самовдосконалення, особливо коли знаходишся в одному колективі із «жертвою». Тобі одразу хочеться виділятися, щоб «об’єкт» тебе помітив та сповна оцінив.

2. Просто фліртуй. Необов’язково ж «влипати» серйозно, друже. Флірт ні до чого не зобов’язує. Навпаки, навіть допомагає зняти напругу та довести самому собі, що ти ще «ого-го». Водночас можна підняти настрій і тому, з ким фліртуєш. Та пильнуй, щоб він був налаштований так само кокетливо, як і ти, й у нього не було справжніх почуттів.

3. «Знищ цей щоденник». Серія книг Кері Сміт для тих, у кого сьогодні капосний настрій. Розірвати сторінки повністю, обляпати їх кавою – що може бути краще, аніж згадка про дитячі пустощі?

4. Позабавляй малого. Не повірите, але молодші братики й сестрички – неабиякий антистрес. Ви точно підбадьорите себе, поки будете спостерігати за дитячою безпосередністю та грати ляльками чи машинками.

5. Купи повітряну кульку. Без жартів, фломастером пишемо на ній слово-проблему, смайлик-емоцію та відпускаємо у небо разом із негативними переживаннями.

Поки вистачить. Врешті, у кожного свій спосіб позбутися внутрішніх тарганів, коли вони влаштовують бунт. Комусь для щастя потрібен шматочок шоколаду, а іншому й коханої людини замало. В будь-якому разі, поганий настрій зникне так само швидко, як і виник, адже це всього  лише нетривале відчуття, а не постійна емоція.

Новости по теме:
Редакция сайта не несет ответственности за содержание комментариев под статьями.
Уважаемые читатели, будьте взаимовежливы!
Об авторе блога
Аватар
Вика Кудряшова