Україна без кредитів МВФ. Чому це вигідно Коломойському?

Інформаційний простір ширить новину, що місія Міжнародного валютного фонду (МВФ), після двотижневих перемовин, покинула Київ без підстав рекомендувати раді директорів МВФ укласти з Україною нову угоду кредитування. Причому однією з причин відмови вказується Коломойський.

А що тут дивного? Чи ЗМІ не повідомляли неодноразово, що Коломойський «має зуб» на МВФ за наполегливі вимоги фонду, націоналізувати от-от збанкрутілий, внаслідок виведення активів в офшори, ПриватБанк? Чи не лунало, що Ігор Валерійович знаходиться під слідством ФБР за фінансові махінації в США, що він переводив в офшори гроші (антикризового дофінансування урядом ПриватБанку) з кредитів МВФ у 2008 та 2014-15 р.р., що є співфігурантом слідства у Австрії з приводу політичного підкупу?

Цікаво, що ситуація з припиненням кредитування України МВФ, цілком на руку власнику Приват-груп та іншим олігархам-експортерам. Давно мариться дефолтом держави Україна (після виборів пропонувалось неодноразово).

Дійсно. В наслідок оголошення дефолту відбудеться багаторазове падіння гривні. Але Коломойський, Ахметов, тотожні олігархи продають сировину, іншу продукцію за кордон — за валюту. Ще й та валюта переважно лишається в офшорах. Податки та зарплата робочий силі в Україні сплачуватиметься у гривні, яка сильно знеціниться. За рахунок цього суттєво зменшяться реальні податки та зарплата у валютному еквіваленті, відповідно питомо впаде собівартість продукції, а значить збільшиться конкурентоздатність на світових ринках. Олігархи на цьому добре зароблять! Конкуренти з Індії та Китаю, з новозбудованими виробництвами, сильно притискають «українських» скоробагатьків, які «прихватизували» промисловість нашої країни і, за два з половиною десятки років приватизації, жодної копійки не вклали в модернізацію застарілих підприємств, які працюють ще по технологіям 70-80-х років пришлого сторіччя. Жодного нового технологічного заводу не збудували. Знай, вивозять гроші в офшори, а родини вивозять на Захід. Жити в Україні не збираються.

До речі. МВФ позичає гроші під 3% річних, а у приватних міжнародних фінансових організацій, або внутрішніх кредиторів (під облігації державного займу) позичається десь під 15-16% річних.

Внутрішні ціни злетять, а зарплати пересічних знеціняться. За борги держави відповідає виключно держава. У олігархів свої інтереси, але розплачується за них народ!

Попередній допис по темі:
Чому Коломойському з олігархами дефолт це — збагачення, народу – зубожіння?!

Голова ГО «Комунальна самооборона» Дерев’янко Ігор

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Back to top button
Close