Миколаїв - тупікова гілка розвитку маршрутних перевезень

ПРОТИВНО. прикро, але ПРОТИВНО БАЧИТИ ЦЮ ВОЗНЮ.

Саме так можна назвати те, що влаштовують на постійній ДЕПУТАТСЬКІЙ комісії перевізники та деякі наші слуги з "транспортного участка"
те, що проскочило в новинах, доповню основними тезами, як безпосередній свідок:

1. присутні #автоперевізники, які є багаторічними та постійними переможцями тендерів з перевезень, між якими всі маршрути поділені, прогнозовано влаштовують старий перевірений сценарій "умови_договорів_неможливо виконувати,_підписали_заради_людей_бо_хто_їх_має_возити, якщо_не_ми".
На додачу ще й договір на компенсацію перевезень пільговиків так зручно не підписувати та заявляти про катастрофічні збитки через дачників-пенсіонерів. Це їх цікавить більше всього - як отримати мільйон на пільговиків та не показати скільки їх дійсно перевозять.
А невеликій компанії-новачку "ФАВОРІТ-ТРАНСФЕР", що погодилась взятись за маршрут №41 одразу вказали на перевірку з боку прокуратури та важку попередню процедуру проведення тендеру. Тут працюють - ТІЛЬКИ СВОЇ!

p61102-103636

2. Представники "#транспортного_участка" Кащенюк&Степанец продовжують вже набридлу пісеньку, "немає_важелів_впливу_на_перевізників,_хто_буде_возити_людей,_ми_тендери_проводили_ніхто_не_прийшов". В штаті "участка" ще 7 співробітників. Що вони там таке працюють кожен день!!!?
Якщо ви не можете впоратись із перевізниками, то йдіть туди, де ваші здібності краще знадобляться - до перевізників. В них постійна нестача кадрів, до речі.

3. Депутатська комісія (Sergiy Isakov, Шульгач С.В. та голова коміссії Євтушенко В.В.) намагалась довести, що даремно їх фактично усунули від переговорних процесів між міськвиконкомом та #перевізниками. Намагались заманити пряниками знов за свій стіл переговорів - доручили визначити збиткові маршрути та закласти на наступний рік фінансування дотацій перевізникам. Розумно, але зараз нічого не вирішує та не покращує.

p61102-104159

4. #Активісти_общественніки (Анатолий Караченцев, Євгенія Матейчук (Evgeniya Matejchuk), Maxim Oleynik, Alex Zelikov) перераховували пункти головні, які порушуються перевізниками - вчасності АвтовіолаПлюс на маршруті №87, недосконалість договорів, бездіяльність чиновників #транспортного_участка і те, що готові самі допомогати, але ніякого впливу не мають, оскільки вони не-"вповноважені_особи", що в #ширбалка самі великі садівництва, які взагалі не враховуються, а це 50%населення мікрорайону. Але це мало кого розчулило.
А "організатор перевезень" в лиці Vyacheslav Kashenu (Кащенюк В.) не може впливати на перевізника - бо закон дозволяє лише розірвання договору або ж викликайте укртрансбезпеку і самі сприяйте накладенню штрафів.p61102-103626

5. #мер Миколаєва Александр Сенкевич заскочив "на пару хвилин" зі звісткою про приїзд київських "AplusS" (сподіваюсь вони гідні головного офісу з Дрездену http://apluss.de/locationsandaddresses.html), які за 14!!!! місяців та 3 млн грн можуть і нам шось запропонувати. Чому досі невпроваджено те, що розробив харківський інститут? - загадка.

p61102-105713

Висновок: це якась тупікова гілка розвитку влади, приречена на самознищення. Чиновники не здатні виконувати свою роботу, перевізників все влаштовує вони не налаштовані на розвиток, мер намагається знайти фахівців на стороні, депутати намагаються повернути собі владу над цими процесами, бюджетом та мером.
Громадянам лишається тільки перекривання вулиць, хоч я особисто і проти цього, - бо говорити нема із ким. Ми говоримо із ними вже другий рік!!! А змін не відчувається..

Новости по теме:
Редакция сайта не несет ответственности за содержание комментариев под статьями.
Уважаемые читатели, будьте взаимовежливы!