«Головний еколог» деребанить ліс! Нелюстровані «ставленики Януковича» продовжують «кручу-верчу, надуріть хочу!».

09.11.2016 року в апеляційному суді Миколаївської області відбулось судове засідання, пов’язане з поверненням миколаївській громаді незаконно привласненої рекреаційної зони лісу «Маяк». Знов звучали прізвища «бізнесмена» Пеліпаса та колишнього «головного лісника» Паламарюка. Також негативно відзначився діючій начальник державної екологічної інспекції Миколаївської обл. Бабенко В.А.

Громадяни Пеліпас О.О. та Бабенко В.А. подали апеляційну скаргу на рішення суду першої інстанції, яким було повернуто у державну власність ділянку лісового урочища з адресою: вул. Мендєлєєва, 1/40. Землю було відведено Рішенням Миколаївської міської ради 25.03.2009 року з формулюванням «за рахунок земель ДП «Миколаївського лісового господарства» громадянину Ніколаєву Р.В., який за два місяці (29.05.2016 р.) швиденько перепродає її Пеліпасу О.О.

16.04.2013 року власником ділянки стає діючий «головний еколог» області Бабенко, і його не турбує, що він стає власником лісу, який винен захищати. Також у справі існує відповідне погодження за підписом Паламарюка – начальника Миколаївського обллісгоспу.

Бабенко В.А.Бабенко В.А.

У 2014 році, під тиском громадськості, починаються судові процеси по поверненню лісу у власність Держави. 28 травня Корабельним районним судом виноситься Ухвала про «забезпечення позову» за адресою вул. Мендєлєєва, 1/40, якою також забороняється проведення будівельних робіт, але «власники» навпаки починають їх інтенсивно вести. На місце знов виходять активісти, викликається архітектурна інспекція, прокуратура та міліція. В наслідок чого відкривається кримінальне провадження. Все це широко описується у ЗМІ і доводиться до Бабенків, але демонстративно ігнорується, при появі громадськості будівельники розбігаються. 15.08.2016 року Корабельний районний суд нарешті виносить рішення про незаконність передачі лісу у приватні руки.

img_20161109_162545 img_20161109_165206

В ході слухань в суді апеляційної інстанції спливають вражаючи подробиці. Так, з’ясовується, що на протязі 2015-2016 року Бабенко, всупереч судовій забороні, чотири рази подає до Державної архітектурно-будівельної інспекції декларацію на введення в експлуатацію житлового будинку, але отримує відмови. 02.09.2016 року, вже після рішення суду першої інстанції, реєстраційна служба Миколаївського міського управління юстиції реєструє Бабенку право власності на нерухоме майно на ділянці, що повернута у власність Держави. Цікаво, що до реєстраційної служби надано, «як підтвердження», декларацію, яка має номер декларації 2013 року, що подавалась у ДАБІ з формулюванням «на початок будівельних робіт», а не на «ввід в експлуатацію».

img_20161109_163710

 

Для здійснення суспільного контролю на засідання прийшли небайдужі активісти, учасники АТО, громадськість у процесі в якості третьої особи представляв Руслан Пересунько. Обидва апелянти на суд не прийшли, їх інтереси представляв спільний адвокат. Знов були намагання затягнути процес заявами нових вимог.

Врешті апеляційний суд, всебічно розглянувши справу, відхилив скаргу та лишив у силі рішення Корабельного районного суду, а ділянку - у власності Держави. Що було зустрінуте вигуками: «Слава Україні!».

Громадськість й далі буде контролювати справу та прикладати зусиль по притягненню до відповідальності винних.

Голова ГО «Комунальна самооборона» Дерев’янко Ігор

Новости по теме:
Редакция сайта не несет ответственности за содержание комментариев под статьями.
Уважаемые читатели, будьте взаимовежливы!
Об авторе блога
Ігор Дерев'янко
Ігор Дерев'янко

Блоги автора: