Церкву МП можна будувати на брехні?

04.05.2017 року громадськими активістами, Цивільним Корпусом «Азов», ветеранами війни в котре було припинено знищення парку та дерев, які належать громаді, поруч палацу культури «Корабельний» по пр. Богоявленському, 328. Цього разу знищувачів активно підтримували «тітушки» у формі сумновідомого громадського формування «Оберіг» (раніше неодноразово засвіченого у інших сумнівних справах).

Зносились здорові дерева, про що свідчать зроблені фото, за вказівкою священника Богдана з церкви московського патріархату. Громадськість викликала поліцію. І тут почалось найцікавіше. Священик почав демонструвати представникам закону, але на відріз не давав фотографувати, ксерокопію начебто акту на знесення дерев. Вдалось з’ясувати, що мова йшла про АВАРІЙНЕ знесення 5-ти дерев. Були відсутні обов’язкові: рішення виконкому, висновок екологічної комісії, схема з розміткою де дерева знаходяться та порубочний ордер. За декілька тижнів до 04.05.2017 , начебто по цьому ж акту, вже було знесено чімаленько здорових дерев.

Згідно Наказу № 105 від 10.04.2006 року Міністерства будівництва, архетиктури та житлово-комунального господарства України «Про затвердження Правил утримання зелених насаджень у населених пунктах України» п. 9.1.12 «Аварійне  дерево - це  дерево, яке  може становити  загрозу для життя і здоров'я  пішоходів, транспортних засобів, пошкодити лінії електропередач, будівлі і споруди або перебуває у пошкодженому стані внаслідок  снігопадів, вітролому,  урагану  та інших  стихійних природних  явищ чи за наявності гнилої серцевини стовбура, значної суховершинності, досягнення вікової межі.»

У парку ПК «Корабельний» здорові дерева, знесена 04.05.2017 туя дала цьогорічний приріст та має зелені шишки, про що свідчать фото та відео.Отец Богдан також, м’яко кажучі, плутається у своїх ствердженнях. Перед тим, як активісти помітили, що під приводом знесення аварійних, зносять здорові дерева, у нього вимагали показати чеки за сплату відновлюваної вартості.

Священик почав казати, що церквам можна зносити дерева, які належать громаді, БЕЗКОШТОВНО. Тому було направлено відповідну заяву у поліцію, міському Голові, в міське управління екології.

 

Пізніше у руки активістів попав ще один акт на знесення 6-ти дерев, який пан Богдан надає в інши служби, обґрунтовуючи своє право знищувати зелені насадження. Дерева визначено, як такі, що знаходяться у задовільному та доброму стані.

Цікаво, що цей акт взагалі без підписів. І знов відсутні обов’язкові: рішення виконкому, висновок екологічної комісії, схема з розміткою, де дерева знаходяться, та порубочний ордер.

Новости по теме:
Редакция сайта не несет ответственности за содержание комментариев под статьями.
Уважаемые читатели, будьте взаимовежливы!
avatar
новее старее
Кроме попа
Кроме попа

да

Об авторе блога
Ігор Дерев'янко
Ігор Дерев'янко

Блоги автора: