kloomba

21 вересня відзачається Міжнародний день миру!

миру мир
миру мир

21 вересня відзачається Міжнародний день миру!

September 21 is celebrated the International Day of Peace!

Якщо у тебе в душі мир, чи впливає це на мир у державі

Мир... Здається, настільки поширене поняття, однак яке різне воно для кожного з нас! Для одних - це щодення, спокій у сердці та мирне небо над головою. Однак, для інших - це постійний страх, хвилювання та невпевненість у кожній хвилині. Тож, Міжнародний день миру спрямований закликати бути небайдужими, робити хоча б невеликі кроки на шляху до мирного існування, тим паче, наразі це так необхідно.

миру мир
Мирне небо над головою, яке я хочу бачити щодня

З цього приводу я вирішила провести невелике опитування на тему: "Якщо у тебе в душі мир, чи впливає це на мир у державі?" Звісно, спершу я б хотіла висловити власну думку на цей рахунок. Моє переконання полягає у тому, що саме суспільство править миром. Якби у світі було більше добрих та миролюбних людей, то конфліктів, як внутрішніх, так і міжнародних було б менше. Беззаперечно, інколи виникають сварки чи недомовленості, однак людина із миром у серці ні в якому разі не стане нагнітати атмосферу, розпалюючи конфлікт. Одна людина не зможе розв'язати війну у державі, для цього їй необхідна підтримка однодумців. Я щиро вірю, що людей із добрим серцем і душею ставатиме все більше!

Яку думку мають оточуючі з цього приводу?

Проводивши опитування, я намагалася бути максимально об'єктивною, тестуючи осіб різної статі та віку. Підводячи загальні підсумки, жоден з опитуваних не мав заперечної відповіді, тобто всі погодилися з твердженням. Декілька, на мій погляд, найцікавіших відповідей я б хотіла висвітлити.

"Якщо у тебе в душі мир, чи впливає це на мир у державі?"

  • Ось, що відповіла мені сестра ( Юлія, 17 років), тільки но почувши питання: " Звісно впливає. На мою думку, мир у голові та душі людини породжує мир та спокій у країні. Це стосується кожного! Я б ніколи не змогла стати ініціатором або підтримати людей чиї думки - це втілення хаосу."
  • "Мені здається, якщо у твоїй душі мир, то спілкуючись з оточуючими людьми, ти підсвідомо ділишся з ними позитивними емоціями, думками, почуттями. В свою чергу, ці самі люди несуть позитив та мир у своє оточення. Це спричиняє, ніби колообіг миру та спокію. Тож, не варто розривати віртуальне коло добра!"- запевнила мати моєї подруги.

Взагалі, приємно усвідомлювати, що в моєму оточенні є люди, які розділяють безпосередньо моє ставлення щодо цієї теми, підтримують та здатні нести у світ мир, добро та щастя!

Будьте щирими і миролюбивими!

З Міжнародним днем миру, Україно! Зі святом, Миколаєве!

Ольга Камінська,
вихованка гуртка "Школа журналістики"
ДЦ Корабельного району м. Миколаєва

Новости по теме:
Редакция сайта не несет ответственности за содержание комментариев под статьями.
Уважаемые читатели, будьте взаимовежливы!
avatar
  Подписаться  
Уведомление о